První jarní porážka přišla se Žďárem nad Sázavou. I přes jedno brankové vedení se nám bohužel zápas nepodařilo dotáhnout k bodovému zisku

ČK: nikdo

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: <p>Mazánek - Pavlík M. (67´ Dejl), Dočkal, Vrzal, Hloušek ,Cakl - Pavlík J. (88´ Válek), Coufal, Bajer (85´ Novák A.), Fikar (67´ Pavlas) - Matulka (85´ Víšek)</p>

Sehráli jsme spíše bojovné utkání, které fotbalové krásy moc nepobralo. Soupeř, který praktikuje spíše dlouhé nákopy a z nich se snaží získávat území převahu, nás ničím nepřekvapil. Vše podstatné se odehrálo až v závěrečné dvaceti minutovce. V 73. minutě Matulka prodloužil dlouhý míč od gólmana za obranu domácích a díky křižné střele Bajera jsme se ujali vedení 1:0. Domácím se ovšem zanedlouho podařilo vyrovnat, když se v 77. minutě po dlouhém autu míč odrazil k Nedvědovi a ten střelou přes několik hráčů srovnal skóre. Utkání rozhodla branka v 84. minutě. Hlavičku domácích, po rohovém kopu, ještě gólman stačil vyrazit. Bohužel na tuto situaci nejlépe zareagoval domácí Vitásek, se kterým se nechytl žádný náš bránící hráč a jednoduše hlavou dorazil míč do naší odkryté brány. Tento moment rozhodl o konečném výsledku utkání.