Jarní část sezóny zastihla havlíčkobrodské ve skvělé formě. Další tři body si tentokrát havlíčkobrodští připsali za vítězství 2:0 nad Polnou.
21. kolo | 13. 4. 2024 | Havl. Brod
A tým
FC Slovan Havlíčkův Brod
FC Slavoj Polná
2:0
(1:0)

Branky: 45´ Matulka, 90´ Víšek
Rozhodčí: Vařacha - Kříž, Pavlas
Diváci: 160
ŽK: Malimánek, Vrzal, Dočkal, Víšek - Kazlou
ČK: nikdo

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: <p>Mazánek - Pavlík M., Dočkal, Vrzal, Hloušek, Malimánek (90´ Novák V.) - Pavlík J. , Coufal(88´ Novák A.), Bajer (74´ Cakl), Pavlas (74´ Fikar) - Matulka (88´ Víšek)</p>

Komentář

Utkání jarních výsledkově úspěšných týmů začalo svižně a diváci se museli fotbalem bavit. Oba soupeři si vytvářeli šance, ale ty vyloženější měl domácí tým. Ujal se ale až těsně před přestávkou, nájezd Matulky a tak se do kabin šlo za stavu 1:0 pro domácí tým.

I ve druhém dějství se bojovalo o každý metr hřiště, ale skóre se měnilo až v úplném závěru utkání, když Víšek získal, po nedorozumění hostující obrany, kolem poloviny hřiště míč a skákavou střelou do odkryté branky upravil na konečných 2:0.

Ohlasy k utkání

Komentář trenéra FCS, Martina Slavíka:

"Dnešní výhry si velmi vážíme. Nula vzadu potvrdila, že v defenzivě patříme k nejlepším celkům soutěže. Soupeř ukazoval, že jeho jarní výsledky nebyly náhodné. Když potvrdíte minulou venkovní výhru následnou domácí výhrou, tak je to v tabulce vždy znát. Po šesti odehraných kolech už můžeme říci, že vstup do jarní části nám vyšel velmi slušně," okomentoval dosavadní průběh jarní sezóna trenér Slavík