FC Slovan Havlíčkův Brod - FK Maraton Pelhřimov 2:2 (1:2)

Branky: 20' Víšek, 49' Mach - 1' Tesař, 41' Morava F.

FCS

Panský - Sláma, Gruber (66' Fatr), Polák (71' Pokorný), Pecen - Piskač, Bátra, Víšek, Bruna (46' Kandr) - Sikora, Zelinger (46' Mach)

FKPE

Leška - Ludvík, Morava A., Tesař (70' Šťástek), Vacek, Morava F., Poul, Kučera, Hotovec, Dulák (81' Dvořák), Šmíd

Domácí udělali ve 20. vteřině chybu v rozehrávce a hosté téměř zadarmo vedli 0:1. Domácí se snažili o kombinační hru, ale šance, které si vytvořili nedokázali proměnit. Radoval se až Víšek, který srovnal na 1:1. Když už se zdálo, že do šatens e půjde za tohoto stavu vymyslel minelu Gruber a daroval hostím poločasové vedení 1:2. Druhý poločas byl bojovnější a méně fotbalový. Domácí se snažili vyrovnat, což je jim brzy povedlo, ale zbytek utkání se odehrál v individuálních pokusech strhnout vítězství na svoji stranu. V podstatě neúspěšných. Utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů, vyhrát si nezasloužil nikdo.

Trenér Martin Turek (FCS):

"I přesto, že jsme v prvním poločase hostům darovali dva góly, tak naše hra nevypadala špatně. Ve druhém poločase už to byla z naši strany velká bída a spíše spoléhání se na individuální schopnosti jednotlivých hráčů."