Začali v Přibyslavi, poté pokračovali v FC Slovan Havlíčkův Brod, malou chvíli působili ve Slavii. Poté se jejich cesty na chvíli rozešli, aby se znovu setkali v jednom týmu, ve stejném dresu, tentokrát v tom reprezentačním. O kom je řeč? O havlíčkobrodských odchovancích, kteří své první fotbalové krůčky udělali v SK Přibyslav, Bohouši Musilovy (druhý zleva) a Davidu Hájkovi (první zleva).

Tímto bychom těmto dvěma borcům, chtěli pogratulovat k jejich další významné metě. Tou je pozvánka do reprezentace ČR U15. Oba kluci nastoupili do základní sestavy proti Slovensku. "Dejv" Hájek do tohoto utkání tým vedl jako kapitán a "Bóďa" Musil svůj první start vyšperkoval vyrovnávacím gólem, což ve svém komentáři zmínil i reprezentační trenér Havlíček.

„Utkání jsme začali dobře, vytvářeli si šance, ale bohužel bez gólového efektu. Domácí nás ale také velmi zlobili, a nakonec otevřeli skóre po samostatném nájezdu. Na chvíli to s námi otřáslo, ale do poločasu jsme po rohovém kopu vyrovnali naším nejlepším hráčem Musilem. Druhý poločas byl podobný a po jedné individuální akci domácího hráče se dost klepali. Deset minut před koncem si Slováci dali vlastní branku, která nás vysvobodila z neproměňování šancí, kterých jsme si vytvořili víc než domácí,“ uvedl k zápasu trenér Karel Havlíček.

FCS oběma přeje jen to nejlepší a mnoho dalších osobních i týmových úspěchů🤍🖤⚽

Utkání můžete zhlédnout zde Slovensko U15 - Česko U15 1:2 (1:1)