Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Doma poprvé bez bodů

11.12.2020 | Josef Soural

V dalším divizním utkání přivítal brodský tým na svém hřišti jednoho z favoritů celé soutěže celek Hodonína. Po matném výkonu přenechal všechny body hostům. 

10. kolo | Sobota 10.10.2020, 15:00 | Na Losích, Havlíčkův Brod
 

FC Slovan Havlíčkův Brod "A" - RSM Hodonín

1:4

0:1

Branky: 60' Bajer – 34' Dressler (PK), 53' Kosorin, 62' Sasín, 87' Švantner

Žluté karty: Štědrý, Dejl – Sasín

Červené karty: 0

Rozhodčí: Malimánek – Urbánek, Kondráf (Rabušic)

FC Slovan Havlíčkův Brod "A": Soukal – Štědrý, Turek, Dejl (88' Peca), Malimánek – Kučera, Henek (54' Pabousek) – Bajer, Fikar (88' Časta), Šilhart (68'Novák) – Žila (81' P. Karlík)

RSM Hodonín: Petráš – Dressler, Petrák, Michna, Sasín – Švantner, Pospíšil (90' Michál), Raisigl (88' Konečný) Bohun – Dunda, Kosorin

Komentář
 
 
 

Po cenném a naprosto zaslouženém vítězství ve Žďáře jsme na svém hřišti přivítali aktuálně druhý tým soutěže Hodonín. Utkání se již od začátku nevyvíjelo podle naších představ. Hostující celek potvrzoval svou kvalitu a hráče Slovanu ve všech činnostech převyšoval. Domácí byli celý první poločas pod velkým tlakem soupeře a bylo jen otázkou času, jak dlouho dokážou vyspělému soupeři odolávat. To se dařilo do 34 minuty, kdy ve vápně trošku nešťastně v pádu zahrál rukou Malimánek a Dressler poslal hosty z pokutového kopu do vedení. To i díky dobrému výkonu Soukala v domácí brance vydrželo do přestávky. Ve druhém poločase se obrázek hry příliš nezměnil, Domácí působili na hřišti odevzdaným dojmem a hosté na hřišti kralovali. Druhou branku hostí přidal hned v 54 minutě Kosorin. V 60 minutě vykřesal po ojedinělé akci domácích jiskřičku naděje hlavou Bajer, ale tu hned po dvou minutách uhasil po špatné rozehrávce Fikara a nedůrazu v našem vápně Sasín a utkání se po této branci už pouze dohrávalo. Konečnou podobu výsledku dal ještě v 87. minutě hostující Švantner a hosté si tak odvezli zasloužené 3 body.

Utkání
Aktuální články
Slíbené video s chatu s Tomášem Součkem

Vstup Tomáše Součka do klubu West Ham United.

 
Sestřih podzimních gólů A týmu FCS

Havlíčkův Brod - potěšte se brankami našeho A týmu v zatím nedohrané podzimní části soutěže.

 
Vzkaz od Tomáše Sučka

Londýn - I v tomto hektickém období si Tomáš našel čas na klub, ve kterém se rozběhla jeho hvězdná kariéra a poslal vzkaz všem klukům a...

 
Online rozhovor s Tomášem Součkem
 
IKONIK fotbalový kemp
 
Nouzový stav přinesl opět období on-line tréninků
 
Tréninkový proces FCS v rámci pokračujících hygienických omezení
 
"SUK" pomůže s výstavbou nového tréninkového centra pro mládež
 
Start zimní přípravy komplikuje kovidová situace v ČR
 
PF 2021
 
 
   
FC Slovan Havlíčkův Brod - kontakt: pavel.mazanek@fcslovanhb.cz RSS