Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

U19 prohrála ve Žďáře nad Sázavou

09.02.2020 | Josef Soural

Po slabší dvacetiminutovce získali dorostenci dvoubrankové vedení o které postupně přišli. Zápas tak pro ně skončil těsnou porážkou.

FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou:

FC Slovan Havlíčkův Brod: Kolář - Fejt, Šimánek, Peca - Časta, Synecký - Kubát, Šilhart, Málek - Novák, Blažej (Bouma)

Třetí přípravné utkání staršího dorostu bylo podobné těm dvěma předcházejícím. Hra snesla častokrát přísnější měřítko, ale stále se mužstvo nevyvaruje individuálním chybám v defenzivě. Po dvoubrankovém vedení brodských přišly právě ony chyby a soupeř skóre otočil.

Ohlasy

Trenér Josef Soural: "Chyby mě v přípravě mrzí, nepřehlížíme je, ale pořád se soustředíme nejvíc na herní projev a systém hry. Musíme se, ale zaměřit také na omezení inkasovaných branek. Kazí to pak snahu celého týmu po lepším výsledku. Myslím, že jsme na dobré cestě, ale potřebujeme taky zahrát dobře směrem dozadu."

Utkání
Muži A | Sobota 02.11.2019, 10:15
FC Slovan Havlíčkův Brod "A" - TJ Sokol Tasovice
3:5 (2:3)

Muži B | Sobota 02.11.2019, 14:00
TJ Start Nový Rychnov - FC Slovan Havlíčkův Brod "B"
2:2 (1:2)

Muži C | Sobota 02.11.2019, 14:00
TJ Sokol Havlíčkova Borová - FC Slovan Havlíčkův Brod "C"

U19 přestřílela AFK PEČKY 6:4

Brodští dorostenci si pozvali k dalšímu přípravnému zápasu účastníka 1.B třídy středočeského kraje a v tomto utkání padlo celkem 10...

U19 hrála s Chotěboří B nerozhodně

Další díl přípravných utkání odehráli starší dorostenci s rezervou chotěbořského týmu a remizovali 3:3, po poločase 1:2

Muži porazili Heřmanův Městec 5:1

V dalším přípravném utkání zvítězili brodští fotbalisté nad týmem pardubického krajského přeboru 5:1, po poločase 3:0.

FCS U19 - FC SB Vlašim U19 1:2 (0:0)