Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

U 15 - Ve Žďáru nad Sázavou na body nedosáhla

29.10.2019 | Martin Turek, Pavel Mazánek

Žďár nad Sázavou - Vyrovnané utkání rozhodla slabší pětiminutovka hostujícího týmu

11. kolo | Neděle 27.10.2019, 10:00

FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou - FC Slovan Havlíčkův Brod

2:0

0:0

Branky: 64. Panský (vlastní), 68.Prudík (p)

FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou:

FC Slovan Havlíčkův Brod: Panský – Veselý, Sláma, Šenk, Průša – Mach (41.Liška), Bárta, Dočkal (c), Merunka – Kokeš, Kandr

V úvodu utkání se do dobrých příležitostí dostali Kandr a Kokeš, ale ani jeden nedokázal svou příležitost využít. Po té začali vystrkovat růžky i domácí, hlavně po jejich silné pravé straně, a vyprodukovali několik centrů před naší branku. Po zbytek poločasu se hrál vyrovnaný fotbal.

Druhý poločas začal tak, jak skončil ten první a vypadalo to, že vyhraje ten, kdo vstřelí první gól. V 64. minutě domácí kopali trestný kop. Míč mířící do šibenice vyrazil na roh famózním zákrokem Panský. Z následujícího rohu už jsme bohužel inkasovali, když si do té doby vynikající Panský vybral slabší chvilku a míč si nešťastně srazil do branky. O 4. minuty později bylo ještě hůře. To domácí proměnili penaltu a zvýšili na 2:0. Po té už nás domácí pustili jen do dvou šancí, které ale skončili na tyčích domácí branky.

Ohlasy

"V dnešním zápase jsme si vytvořili pět větších příležitostí, ve dvou případech z toho byla pouze tyč. Domácím jsme ke vstřeleným brankám dost napomohli ať už vlastním gólem nebo penaltou. Kluci se stanovené úkoly snažili plnit, ale přesto to bylo málo. Pochvalu dnes zaslouží brankář Panský. Přesto že si nešťastně srazil míč za svá záda, některé jeho zákroky byli dechberoucí.

Trenéři: Martin Turek, Oldřich Mazánek

Utkání
Muži A | Sobota 02.11.2019, 10:15
FC Slovan Havlíčkův Brod "A" - TJ Sokol Tasovice
3:5 (2:3)

Muži B | Sobota 02.11.2019, 14:00
TJ Start Nový Rychnov - FC Slovan Havlíčkův Brod "B"
2:2 (1:2)

Muži C | Sobota 02.11.2019, 14:00
TJ Sokol Havlíčkova Borová - FC Slovan Havlíčkův Brod "C"

U 15 - Svůj poslední zápas podzimu nezvládla

Podolí - Výsledkově i herně nejhorší utkání odehrály v posledním podzimním kole starší žáci kategorie U15 na půdě domácí Líšně.

U 17 - Deklasovala Kohoutovice 11:0

Havlíčkův Brod - Poslední podzimní kolo svedlo brodské fotbalisty k souboji s týmem Kohoutovic. Domácí splnily roli...

A tým - Daroval soupeři vítězství svými chybami

Havlíčkův Brod - Brodští fotbalisté odehráli pohledné utkání, ale jejich výkon znehodnotily triviální individuální chyby.