Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

U17 - Zvládla těžký zápas s FŠ Třebíč

23.10.2019 | Josef Fikar, Pavel Mazánek

Havlíčkův Brod Souboj s tabulkovým sousedem sliboval vyrovnaný zápas. Utkání naplnilo očekávání, z vítězství se nakonec radoval domácí tým, který dokázal vstřelit tři branky.

12. kolo | Neděle 20.10.2019, 12:15 | FC Slovan Havlíčkův Brod

FC Slovan Havlíčkův Brod - SK Fotbalová škola Třebíč

3:0

1:0

Branky: Rázl M., Rázl A., Pecen.

Diváci: 50

FC Slovan Havlíčkův Brod: Gron – Delín, Polák, Piskač, Gruber – Rázl A., Bruna, Svoboda (85. Hroch), Víšek, Pecen (70. Dočkal)) – Rázl M. (61. Schläfer)

SK Fotbalová škola Třebíč:

Úvodní branku domácích obstaral již v 9 minutě Michal Rázl, po rychlém kontru a přihrávce Aleše Rázla. Hra se poté odvíjela uprostřed, další šance měl Pecen, ale nevyřešil správně koncovku. Šanci hostů zahasil včasným vyběhnutím Gron.

Vyrovnaný zápas zlomil druhý gól v 51. minutě po správném zakončení Aleše Rázla, jemuž ze středu ukázkově přihrál Víšek. Třebíč se snažila ještě se zápasem něco udělat, ale domácí ji do větší šance už nepustili. Třetí branku přidal po pěkném presinku v 69. minutě Pecen.

Ohlasy

Zvládli jsme utkání s kvalitním soupeřem, dokázali jsme vstřelit tři branky. Dařilo se přenášení hry a rychlé kontry po krajích. Škoda dalších šancí, které zůstali nevyužity. Nula vzadu se vždycky cení. Další utkání hrajeme ve Ždáře a musíme se dobře připravit.

Trenéři: Fikar a Ešner

Utkání
Muži A | Sobota 06.06.2020, 17:00
FC Slovan Havlíčkův Brod "A" - TJ Sokol Rozsochatec

Muži A | Neděle 07.06.2020, 17:00
Kovofiniš Ledeč nad Sázavou - FC Slovan Havlíčkův Brod "A"

Muži A | Sobota 13.06.2020, 17:00
FC Slovan Havlíčkův Brod "A" - FC Chotěboř

Muži A | Sobota 20.06.2020, 17:00
FC Slovan Havlíčkův Brod "A" - FK Pelhřimov

Aktuální články
Náborový den FCS

Havlíčkův Brod - Ve středu 17.6.2020 od 17:00 se v areálu Na Losích uskuteční náborový trénink holek a kluků do klubu FC Slovan...