Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

U19 získala zasloužené tři body s FŠ Třebíč

20.10.2019 | Josef Soural

Po náročném a vypjatém utkání si domácí dorostenci připsali velmi důležité a zasloužené body.

12. kolo | Neděle 20.10.2019, 10:00 | Na Losích, Havlíčkův Brod

FC Slovan Havlíčkův Brod - SK Fotbalová škola Třebíč

3:1

2:1

Branky: 14', 78'  Dočkal Lukáš, 39' Šilhart Marek - 29' Zacha

Žluté karty: 59' Dočkal Lukáš, 63' Jiránek Petr, 65' Kolář Daniel, 69' Peca Jakub - 63' Trnavský, 54' Kučerňák

Červené karty: 0

Rozhodčí:  Jahoda - Krulík, Prokop

Diváci: 50

FC Slovan Havlíčkův Brod: Kolář Daniel - Fejt Tomáš, Dočkal Lukáš, Šimánek Zdeněk, Peca Jakub - Kubát Pavel (89' Blažej Roman), Časta Ondřej, Synecký Jan (85' Ešner Pavel), Málek David (71' Novák Vojtěch) - Jiránek Petr (79' Valíček Adam), Šilhart Marek

SK Fotbalová škola Třebíč: Šlouf - Zerhau (33' Průša), Slíva, Švéda, Zacha (81' Maule) - Trnavský, Kučerňák, Hrobař (53' Molák), Jindra - Hobza, Majerčák (45' Macek)

Narazili na sebe dva sousedi ze středu tabulky. Úvod utkání byl rychlý, ale z obou stran zbrklý. Všichni hráči chtěli hrát co nejrychleji, ale většinou se potýkali s nepřesností. Domácí tým otevřel skóre, když kapitán Dočkal uklidil míč do branky po závaru před brankou třebíčských, 1:0. To nabuzené domácí ještě víc dostalo do zápasu. Bohužel pro ně přišla po půlhodině chybná rozehrávka Fejta a hostující hráči si z nabídnutou příležitostí poradili na jedničku, 1:1.
Pět minut před odchodem na přestávku se domácím povedla jednoduchá, pohledná akce. Kubát udržel těžký souboj o míč a předal Syneckému. Střední halv vysunul do úniku agilního Málka a ten nachystal koncovku pro Šilharta, 2:1.

Po změně stran se odehrával spíše boj. Během patnácti minut rozhodčí rozdal šest žlutých karet. Domácí hráči druhý poločas spíše odpracovali, ale nepohrdli žádnou možností k nebezpečným brejkům. Třebíčští se tlačili více a více za vyrovnáním. Nervozita a defenziva domácích jim v tom však bránila. Asi deset minut před koncem si domácí pomohli standardní situací. Na centr nejvýše vyskočil, dnes stopér, Dočkal a uklidnil spoluhráče, 3:1. Stanovil tak konečnou podobu skóre zápasu.

Ohlasy

Trenér Josef Soural: "Změnili jsme rozestavení a chtěli jsme přidat v nasazení a agresivitě. Myslím, že obojí se dnes povedlo. Kluci válčili, ale zároveň přidali i několik povedených kombinací, třeba druhý gól. Chci je pochválit, protože až na několik chyb a chybiček jsme takhle chtěli hrát. Nedat kůži zadarmo a snažit se pak být co nejkonstruktivnější. Škoda efektivity ve slibně se rozvíjejících kontrech a několika nedůrazech v defenzivě."

Muži B | Sobota 02.11.2019, 14:00
TJ Start Nový Rychnov - FC Slovan Havlíčkův Brod "B"
2:2 (1:2)

Muži C | Sobota 02.11.2019, 14:00
TJ Sokol Havlíčkova Borová - FC Slovan Havlíčkův Brod "C"

U 15 - Svůj poslední zápas podzimu nezvládla

Podolí - Výsledkově i herně nejhorší utkání odehrály v posledním podzimním kole starší žáci kategorie U15 na půdě domácí Líšně.

U 17 - Deklasovala Kohoutovice 11:0

Havlíčkův Brod - Poslední podzimní kolo svedlo brodské fotbalisty k souboji s týmem Kohoutovic. Domácí splnily roli...

A tým - Daroval soupeři vítězství svými chybami

Havlíčkův Brod - Brodští fotbalisté odehráli pohledné utkání, ale jejich výkon znehodnotily triviální individuální chyby.