Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

U13 - Po třech nepovedených vystoupeních předvedla i přes porážku velmi kvalitní výkon

23.05.2019 | Pavel Mazánek

Havlíčkův Brod  Za vydatného deště a silného větru jsme odehráli další kolo ligové soutěže. Tentokrát na naši půdu přijel silný tým z Hodonína, který dlouhodobě patří mezi to nejlepší co ligová soutěž nabízí. Velkou oběť pro toto utkání musel udělat i David Hájek, který je posunutý již do kategorii výše. Ale jelikož v kategorii U13 nyní probíhá obrovská marodka, tak musel pomoci zde, i když jeho domovská kategorie hraje ve své soutěži o nejvyšší příčky.

29. kolo | Středa 22.05.2019, 15:00 | FC Slovan Havlíčkův Brod
 

FC Slovan Havlíčkův Brod - RSM Hodonín

5:8

3:1

Branky: Hájek 3x, Lukeš, Guhl


Diváci: 20

FC Slovan Havlíčkův Brod: Víšek - Hájek, Nový, Běhounek, Med, Ficek, Lang, Guhl, Hrubý, Lukeš, Veselovský

RSM Hodonín:

Komentář
 
 
 

  Po třech nepovedených utkáních (Žďár, Sigma, Jihlava), jsme hráče v kabině nabádali, aby se vrátili ke hře, kterou předváděli na začátku odvetné části soutěže. Také jsme se již rozhodli pro model hry s minimem střídání, tak aby si kluci začali zvykat na to, že po přechodu na velké hřiště už nebudou moci střídat hokejovým způsobem.

  První třetina nabídla velmi pohledný fotbal z obou stran, My jsme se prezentovali fotbalovými akcemi, které probíhali na jeden dva doteky s přímím ohrožením branky soupeře. Hosté z Hodonína se naopak již prezentovali vyspělejším fotbalem, kde střídali přízemní kombinaci s delšími míči za obranu soupeře. I když se hosté dostali do vedení po proměněné penaltě, tak se našim borcům ještě do konce třetiny podařilo výsledek otočit na 2:1.

  Do druhé třetiny jsme prostřídali tři hráče a očekávali co to s týmem udělá. Kluci dál bojovali, kombinovali a dostávali se do častého zakončení, když jedno proměnil po svém důrazném atakování Daniel Lukeš 3:1. Poté se Dan dostal ještě k jednomu zakončení kde ovšem orazítkoval břevno soupeře. Poté přišla z naší strany hluchá část utkání a soupeři se podařilo zvrátit výsledek utkání na svou stranu, když se mu podařilo během 4 minut otočit výsledek na 3:4 z pohledu domácího FCS.

  Do třetí třetiny jsme opět prostřídali a vrhli se do útočení, abychom strhli vývoj utkání na svou stranu. Bohužel i když jsme soupeře doslova přišpendlili k jeho obranné polovině, tak nám  během prvních 5 minut utkání 4x utekl do brejku a odskočil nám na rozdíl pěti branek 3:8. Ani to kluky ovšem nepoložilo a stále bojovali po krásných brankách Filipa Guhla a Davida Hájka jsme se dostali na dostřel. Několikrát nás podržel dobře chytající Adam Víšek, který pochytal několik brejků hostujícího týmu. I přes veškerou snahu a přes mnoho šancí se nám bohužel již skórovat nepodařilo a t ak jsme ze hřiště odešli poraženi 5:8. Tentokrát ovšem všichni kluci mohli kolem diváků odejít se vztyčenou hlavou a ti jim za předvedený výkon poděkovali zaslouženým potleskem.

 
 
 
Ohlasy

"Jedno z nejlépe odehraných utkání, které jsme od kluků viděl. O třetinách jsme vůbec nestřídali, pouze o přestávkách mezi nimi. Kluci si tak vyzkoušeli, že se dá hrát i bez častého střídání. I přes prohru, která opravdu mrzí, musím všechny pochválit za předvedený výkon. Nyní jen věřím, že na tento výkon navážou i ve zbývajících zápasech sezóny."

Trenér: Pavel Mazánek

 
 

Utkání
Muži A | Sobota 14.09.2019, 10:15
FC Slovan Havlíčkův Brod "A" - TJ Slavoj Polná
5:1 (2:0)
 
Muži A | Neděle 22.09.2019, 15:30
SK Dekora Ždírec nad Doubravou - FC Slovan Havlíčkův Brod "A"
 
Muži B | Sobota 14.09.2019, 16:00
TJ Sokol Štoky - FC Slovan Havlíčkův Brod "B"
2:2 (1:0)
 
Muži B | Neděle 22.09.2019, 15:30
FC Slovan Havlíčkův Brod "B" - TJ Slovan Kamenice nad Lipou
 
Muži C | Sobota 14.09.2019, 16:00
TJ Sokol Lučice - FC Slovan Havlíčkův Brod "C"
6:1 (2:1)
 
U19 | Neděle 15.09.2019, 10:00
FC Slovan Havlíčkův Brod - FC Svratka Brno
2:4 (2:4)
 
U19 | Sobota 21.09.2019, 13:15
SK Pernštejn Nedvědice - FC Slovan Havlíčkův Brod
 
Aktuální články
A tým - Porazil vysoko 5:1 hosty z Polné

Havlíčkův Brod - Brodští fotbalisté rozhodli v závěrečné půlhodině o svém vysokém vítězství.  

 
B tým - Ve Štokách uhrál remízu 2:2

Štoky - Zápas plný osobních soubojů a šancí na obou stranách skončil zaslouženou remízou.

 
C tým - Podlehl 1:6 leaderovi tabulky

Lučice - Jednoznačný vývoj mělo utkání v Lučici, kdy si domácí svou jednoduchou hrou dokráčeli pro vysoké vítězství 6:1 (2:1)

 
U17 - Porazila Svratku Brno 4:2
 
U15 - Prospala první poločas, který prohrála 0:5
 
U14 - Prohrála vysoko na hřišti Kroměříže.
 
U19 prospala první půlhodinu a odevzdala body soupeři
 
U15 - Doma podlehla Líšní 1:2
 
A tým - Podlehl favorizované Jihlavě 3:0
 
B tým - Podlehl v derby Světlé vlastní brankou Pártla
 
 
   
FC Slovan Havlíčkův Brod - kontakt: pavel.mazanek@fcslovanhb.cz RSS