Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

U13 - Již po třetí v řadě podala podprůměrný výkon s řadou individuálních chyb

17.05.2019 | Aleš Rokos, Pavel Mazánek

Antonínův Důl - Mladší žáci Havlíčkova Brodu nezvládli utkání v Antonínově Dole proti celku Jihlavy, kdy podali doslova ostudný výkon.

FC Vysočina Jihlava:

FC Slovan Havlíčkův Brod: Víšek - Guhl, Nový, Běhounek, Lukeš, Lang, Ficek, Soukup, Med, Veselovský, Minařík,

Od první minuty jsme jednoznačně zaostávali ve všech individuálních i herních dovednostech. Jen těžko hledat pozitiva. Žádný z hráčů se ani nepřiblížil svému standardnímu výkonu. Tímto bychom se chtěli omluvit všem přítomným diváků a hlavně rodičům, kteří vážili cestu a v chladném a deštivém počasí přihlíželi zápasu.

V první třtině utkání na hřiště existovala jen jedno mužstvo a to mužstvo Jihlavy, které si s našimi hráči dělalo opravdu co chtělo. Tomu také odpovídá výsledek první třetin 0:10. Ve druhé třtině nastalo alespoň malé zlepšení v agresivitě při napadání, ale  tak jsme tahali za kratší konec provazu. Na třetí třetině utkání se projevilo devastující skóre a frustrace z neproměněných šancí, které jsme si velmi pracně vytvářeli. Soupeř si tak v poklidu dokráčel pro zasloužené vysoké vítězství 24.1.

Ohlasy

"Těžko se nám hledají slova, která by měla zhodnotit tento zápas. Do konce sezony nás čekají 4 zápasy. Klukům bychom chtěli tímto vzkázat, že trenéři pevně stojí za celým týmem i v takto těžkých zápasech a chvílích, kdy se nedaří a udělají všechno pro to, aby je podpořili a dodali potřebné sebevědomí a odhodlání do dalších bojů."

Trenéři: Pavel Mazánek, Aleš Rokos