Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

U13 - Si "došlápla" na hosty z fotbalové školy Třebíč

15.04.2019 | Pavel Mazánek

Havlíčkův Brod   Na velmi technicky vyspělého soupeře jsme chtěli od začátku "vlétnout" a svou zdravou agresivitou a pohybem co nejvíce narušit jejich hru. Toto se našim hráčům povedlo dokonale a svého soupeře od začátku utkání nutili k chybám, které jsme oproti jiným utkání byly i schopni gólově potrestat.

32. kolo | Neděle 14.04.2019, 10:00 | FC Slovan Havlíčkův Brod

FC Slovan Havlíčkův Brod - SK Fotbalová škola Třebíč

12:8

4:1

Branky: Hájek 3x, Minařík, 3x, Běhounek 2x, Nový, Hrubý, Med, Lang

Diváci: 35

FC Slovan Havlíčkův Brod: Guhl - Víšek, Ficek, Fikar, Hrubý, Lang, Lukeš, Med, Minařík, Veselský, Nový, Běhounek, Hájek, Soukup

SK Fotbalová škola Třebíč:

V první třetině byl výkon od všech hráčů příkladný, zejména chování hráčů po ztrátě míče bylo opravdu ukázkové. Ale i kombinace se museli všem přihlížejícím divákům museli líbit. Za první třetinu si hráči FCS byli schopní vytvořit tří brankový náskok.

Ve druhé třetině jsme pokračovali ve fyzicky velmi náročném pojetí hry, které se našemu soupeři až tak nezamlouval. Nicméně Třebíč zařadila vyšší obrátky a také nás často zatlačila do defenzivy. Z čehož pramenilo i častější  ohrožení naší svatyně, kterou ovšem strážil velmi dobře hrající Filip Guhl.

Třetí třetina se hrálo opět nahoru dolu. Všichni aktéři utkání přispěli k velmi pohlednému utkání, ze kterého neslevili ani v závěrečné části hry. Konečný výsledek 12:8, tak našim klukům dokázal, že přes zimu ušli velký kus cesty. Vždyť ještě na podzim klukům z Třebíče podlehli 1:23.

Ohlasy

"Kluci odehráli nejlepší utkání pod naším vedením. Všechny musím pochválit za jejich nasazení po celou dobu utkání  a kvalitu hry, kterou předvedli. Věřím, že si kluci tuto kvalitu přenesou i dalších utkání."

Trenér: Pavel Mazánek