Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

U14 - Zakončila sezónu jednoznačným vítězstvím 4:0

11.06.2019 | Antonín Běhounek, Pavel Mazánek

Havlíčkův Brod - Náš poslední zápas hned od začátku ukázal kdo bude pánem na hřišti a naši kluci vstoupili do zápasu velmi aktivně a od začátku utkání diktovali tempo hry

Diváci: 40

FC Slovan Havlíčkův Brod: Novák-Fatr,Mach,Dočkal,Bárta,Hájek,Veselý,Udržal,Sláma,Šenk,Merunka

SK Hanácká Slavia Kroměříž:

Od 1. minuty začali plnit vše jak jsme si řekli před utkáním . V  první části zápasu to byla přehlídka zahazování našich šancí /hlavně Tomáše Udržala který byl ve hře o krále střelců v celé soutěži /.V 9. minutě otevřel skóre David Hájek, pro kterého to byl poslední zápas v našem dresu, který vymění za sešívaný dres SK Slavie Praha. Pak se ve 22 minutě prosadil také Tomáš Udržal, který tak uzavřel poločasový výsledek na 2:0.

Druhý poločas byla přesná kopie prvního domácí pálili jednu stoprocentní šanci za druhou a hosté kteří se k útočení téměř nedostávali bránili pro ně přijatelný výsledek .Ve 46. a 52. minutě  přidal další dvě branky ostro střelec Udržal a dal tak konečnou podobu výsledku 4:0 a uzavřel tak letošní povedený rok kategorie U14.

Ohlasy

"Chtěl bych klukům poděkovat za celou sezónu, kterou zvládli velmi dobře. Konečné druhé místo tabulky je toho důkazem. Kluci předváděli ve většině utkání velmi pohlednou útočnou hru, která bavila nejen je, ale i přítomné diváky. Musím také zmínit, že pro většinu z nich byla sezóna velmi náročná vzhledem k tomu, že velmi často museli vypomáhat svým starším kolegům v U15."

Utkání
Muži A | Sobota 02.11.2019, 10:15
FC Slovan Havlíčkův Brod "A" - TJ Sokol Tasovice
3:5 (2:3)

Muži B | Sobota 02.11.2019, 14:00
TJ Start Nový Rychnov - FC Slovan Havlíčkův Brod "B"
2:2 (1:2)

Muži C | Sobota 02.11.2019, 14:00
TJ Sokol Havlíčkova Borová - FC Slovan Havlíčkův Brod "C"

U 15 - Svůj poslední zápas podzimu nezvládla

Podolí - Výsledkově i herně nejhorší utkání odehrály v posledním podzimním kole starší žáci kategorie U15 na půdě domácí Líšně.

U 17 - Deklasovala Kohoutovice 11:0

Havlíčkův Brod - Poslední podzimní kolo svedlo brodské fotbalisty k souboji s týmem Kohoutovic. Domácí splnily roli...

A tým - Daroval soupeři vítězství svými chybami

Havlíčkův Brod - Brodští fotbalisté odehráli pohledné utkání, ale jejich výkon znehodnotily triviální individuální chyby.