Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

U14 - Natáhla svou šňůru neporazitelnosti na 5 zápasů

13.05.2019 | Antonín Běhounek, Pavel Mazánek

Havlíčkův BrodDo tohoto zápasu naši nastoupili v roli jasných favoritů. Tuto roli začali od začátku utkání naplňovat.

27. kolo | Sobota 11.05.2019, 11:45 | FC Slovan Havlíčkův Brod

FC Slovan Havlíčkův Brod - 1. HFK Olomouc

5:2

4:2

Branky: Hájek 2x, Strapek, Fatr, Běhounek

Diváci: 35

FC Slovan Havlíčkův Brod: Panský-Sláma,Šenk,Bárta,Mach,Dočkal,Merunka,Udržal,Hájek,Strapek,Fatr Střídající-Novák,Kokeš,Průša,Veselý,Běhounek

1. HFK Olomouc:

Od 1. minuty začalo dobývání branky hostů z Olomouce. V 6.  minutě ovšem hosté po ojedinělém protiútoku a po "nedůrazu" naší obrany se hosté dostali do vedení. Po obdržené brance naši přidali a v 18. minutě vyrovnal Strapek a chvíli poté ve 22. minutě  překlopil vedení na domácí stranu Fatr 2-1. Hosté, ale nesložili zbraně a ve 27. minutě srovnali na 2-2. Poté ovšem domácí už nedopustili další odpor a dvěma brankami během 3 minut, o které se postaral Hájek utkaní prakticky rozhodli.

Druhý poločas již nenabídl moc pěknou fotbalovou podívanou. Bezzubí hosté jenom bránili a naši pálili jednu šanci za druhou. Závěrečnou branku vstřelil střídající Běhounek. Tím uzavřel brankový účet tohoto zápasů vsítil, který se zastavil na konečném skóre 5-2.

Ohlasy

"Utkání jsme sice výsledkově zvládli, ale hra nebyla, zejména ve druhém poločase, moc líbivá. Mrzí mne zahozené šance, které si kluci vytvořili. Nicméně je to páté utkání bez prohry což se počítá."

Trenér: Antonín Běhounek