Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A tým - V derby podlehl Ždírci nad Doubravou 1:4

19.04.2019 | Jiří Pabousek, Pavel Mazánek

Havlíčkův BrodDomácí utkání nezvládli. Když se ke špatnému výkonu přidaly i individuální chyby, tak si zaslouženě odvezli tři body hosté ze Ždírce nad Doubravou.

Diváci: 225

FC Slovan Havlíčkův Brod "A": Kubát - Ondráček (21. Polcar), Svoboda, Vrzal, Štědrý, Veselský, Pabousek (81. Nedvěd), Henek, Fikar (74. Hloušek), Karlík, Vrzal, Veselský, Štědrý

SK Dekora Ždírec nad Doubravou:

Hosté byli od úvodní minuty aktivnější, předčili domácí hráče v osobních soubojích i v rychlejší práci s míčem. Jejich snaha ovšem končila na hranici pokutového území. Broďáci se dostávali jen do rychlých protiútoků, ale i oni se do šance nedostali. Až pět minut před koncem prvního poločasu vystřelil z dvaceti metrů domácí L. Peřina a jeho střela skončila v síti hostů. O dvě minuty později pomohl brankář Kubát hrubou chybou hostům vyrovnat, když jeho nevydařený odkop od branky zachytil hostující Klimeš a nebylo pro něho problém dostat míč do sítě.

Hned ve druhé minutě druhého poločasu napřáhl ze třiceti metrů ždírecký Veselský a trefil šibenici branky domácích. Poté měli čtvrthodinku více ze hry domácí fotbalisté, ale J. Henek trefil pouze tyč hostující branky. Po této neproměněné šanci převzali otěže utkání opět hosté. A když domácí otevřeli hru ve snaze vyrovnat skóre, udeřili dvakrát hosté a upravili výsledek na 1:4.

Ohlasy

"Derby se nám nepovedlo, Ždírec byl lepší a navíc jsme mu i my pomohli svými chybami. Jestli chceme v následujících utkáních bodovat, musí hráči podat podstatně lepší výkon."

Trenér: Jiří Pabousek