Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

U13 - Přivítala ve středečním odpoledni hosty ze Žďáru, kterým bohužel podlehla 7:13

06.09.2018 | Pavel Mazánek

Havlíčkův Brod - Zápas se odehrál za krásného počasí a přinesl minimálně v první a třetí třetině utkání velmi zajímavou podívanou. 

4. kolo | Středa 05.09.2018, 17:00 | FC Slovan Havlíčkův Brod
 

FC Slovan Havlíčkův Brod - FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou

7:13

4:7

Branky: Lang 3x, Víšek 2x, Minařík, Veselský 


Diváci: 50

FC Slovan Havlíčkův Brod: Guhl, Víšek - Ficek, Běhounek, Fikar, Hájek, Hrubý, Lang, Lukeš, Med, Minařík, Nový, Veselský,

FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou:

Komentář
 
 
 

  V kabině před utkáním měl tým Havlíčkova Brodu jasný cíl a to napravit dojem z posledního utkání v Třebíči, který klukům absolutně nevyšel.
   Začátek utkání vůbec nevypadal špatně, kluci zatlačili svého soupeře k jeho brance a vytvářeli si jednu šanci za druhou. Poté ovšem přišli dva jednoduché nákopy, které jsme nezvládli odvrátit (velkou pochvalu kluci zaslouží za to že míče nechtěli jen ukopnout, ale chtěli hrát konstruktivně) a rázem jsme prohrávali 0:2. Poté ještě přišla chyby v defenzivě a už to bylo 0:3. Za toho stavu v Třebíči bylo po zápase. Zde ovšem ne kluci začali makat ještě víc a ještě do konce třetiny zvládli vyrovnat na 3:3.

   Druhá třetina ovšem Slovanu vůbec nevyšla. Hráči přestali napadat, pouštěli se do zbytečných soubojů. Toto vše vyhovovalo hráčům ze Žďáru, kteří hráli jednoduchý fotbal, což jim na nás v této části utkání stačilo. Branky v této třetině padali zejména do domácí branky a tak se do druhé přestávky odcházelo za stavu 4:10.

   Do třetí třetiny hráči FCS vstoupili s jasným cílem co nejvíce se přiblížit hře z první třetiny. Toto se klukům podařilo částečně. Pokud jsme si hru roztáhli, tak jsme velmi dobře kombinovali a dostávali se do šancí. Pokud jsme ovšem hráli na úzkém hřišti tak dominoval soupeř ze Žďáru, který na tom byl silově velmi dobře a většinu osobních soubojů vyhrával. Branky v této fázi utkání padali na obou stranách a po závěrečném hvizdu se tak odcházelo s konečným výsledkem 7:13.

  

 
 
 
Ohlasy

"Jsem na kluky hrdý zejména za první a třetí třetinu, de jsme soupeře svou fotbalovostí jasně přehrávali, ale i ve druhé třetině se dali najít dobré věci. Máme s kluky jasně stanovené, jak chceme na hřišti hrát, a že takto chceme hrát jak se silným, tak slabším soupeřem a i když vedeme nebo prohráváme. A to kluci dnes splnili. Každý kdo byl na hřišti, tak měl chuť hrát kombinační fotbal na hřišti což je v tomto věku obrovsky důležité. Privilegium zaslouží za rozehrávku brankáři, ti mají obrovsky těžkou pozici. Rozehrávku mají vést po zemi a když udělají chybu tak je okamžitě viditelná, ale i přesto se kluci snaží hrát již od začátku a v těžkých situacích konstruktivně, což se jim ve starších kategoriích 100% vrátí. To že výsledek je takový jaký je až druhá stránka věci"

Trenér: Pavel Mazánek

 
 

Utkání
Muži A | Sobota 06.06.2020, 17:00
FC Slovan Havlíčkův Brod "A" - TJ Sokol Rozsochatec
 
Muži A | Neděle 07.06.2020, 17:00
Kovofiniš Ledeč nad Sázavou - FC Slovan Havlíčkův Brod "A"
 
Muži A | Sobota 13.06.2020, 17:00
FC Slovan Havlíčkův Brod "A" - FC Chotěboř
 
Muži A | Sobota 20.06.2020, 17:00
FC Slovan Havlíčkův Brod "A" - FK Pelhřimov
 
Aktuální články
Náborový den FCS

Havlíčkův Brod - Ve středu 17.6.2020 od 17:00 se v areálu Na Losích uskuteční náborový trénink holek a kluků do klubu FC Slovan...

 
FCS hlásí první příchody

Havlíčkův Brod - Do známého prostředí se dnešním dnem vrací Jindřich Kučera, Roman Turek a Patrik Soukal. 

 
Jarní kemp se přehoupl do svého druhého týdne

Havlíčkův Brod - Hráči FCS za sebou mají první tréninkový týden jarního přípravného kempu. Tento první týden byl takový...

 
Přípravná utkání mužů - červen 2020
 
Na Losích už se trénuje!
 
Slovan začne s tréninkem
 
Změna ve vedení mužských týmů FC Slovan Havlíčkův Brod
 
VV FAČR ukončil amatérské soutěže, pohár se odkládá
 
Uzavření letního areálu
 
Prohlášení klubu FC Slovan Havlíčkův Brod k situaci ohledně Koronaviru
 
 
   
FC Slovan Havlíčkův Brod - kontakt: pavel.mazanek@fcslovanhb.cz RSS