Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

U13 - Tragicky sehraná třetí třetina zápasu rozhodla o vítězství domácího Hodonína

30.08.2018 | Pavel Mazánek

Havlíčkův Brod - Po dvě třetiny utkání to vypadalo jako dramatická bitva, která se přelévá z jedné strany na druhou. Ve třetí třtině ovšem naši hráči úplně opustili to co je zdobilo v prvních dvou fázích utkání. Přenechali taktovku domácím a ti toho dokonale využili a ve třetí třetině rozhodli o svém jednoznačném vítězství.

RSM Hodonín:

FC Slovan Havlíčkův Brod: Guhl, Víšek - Ficek, Běhounek, Drinka, Fikar, Hájek, Hrubý, Lang, Lukeš, Med, Minařík, Nový, Veselský,

Od úvodu utkání se hrálo na vítězství, jak domácí tak my jsme se hnali za brankami. V první třetině jsme domácí zaskočili vysokým presinkem, který byli schopní překonat jen dlouhými nakopávanými míči, které dokázali využít. Takové branky ovšem dostávat budeme, jelikož po klucích chceme aby hráli vysoko a kombinaci začínali po zemi.

Druhá třetina se hrála ve stejném duchu my kombinovali a soupeř se nás snažil překonat jednoduchou hrou, což se mu několikrát i povedlo. My jsme ovšem odpovídali pěknými kombinacemi a i góly. Ovšem i hodně šancí nám pochytal asi nejlepší hráč na hřišti, kterým byl brankař domácího týmu.

Třetí třetina už ovšem byla o něčem úplně jiném. Soupeře jsme přestali napadat, začali jsme hrát na velkém hřišti, přestali jsme kombinovat a začali hrát velmi individualisticky, čehož velmi dobře technicky i fyzicky vyspělí Hodonín dokonale využil. Ve třetí třetině už jsme se k ničemu kloudnému nedostali a tak si nakonec vezeme, zejména za velmi špatně odehranou třetí třetinu, zaslouženou prohru 13:6

Ohlasy

"Nemůžeme hrát jen 2 třetiny a myslet si, že to nějak dopadne. Třetí třetina byla opravdu otřesná. Odešli jsme zejména fyzicky, ale to není překvapením, jelikož prázdninová příprava pro velkou většinu hráčů nebyla vůbec ideální. Do zápasového tempa se budeme dostávat ještě celé září, než natrénujeme to co jsme zameškali. A to ještě musíme doufat, že od začátku školního roku, budeme na tréninky stále chodit v plném počtu."

Trenér: Pavel Mazánek