Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

U13 - Ve druhém utkání mistrovské soutěže získalo cenný skalp Fastavu Zlín

25.08.2018 | Pavel Mazánek

Havlíčkův Brod - Sobotní dopoledne "Na Losích" přineslo velmi zajímavé utkání, které se muselo divákům líbit. Oba týmy předvedli velmi kvalitní výkony, když tím šťastnějším se nakonec stali borci FCS.

1. kolo | Sobota 25.08.2018, 10:00 | FC Slovan Havlíčkův Brod

FC Slovan Havlíčkův Brod - FC FASTAV Zlín

8:6

5:3

Branky: Hájek 4x, Běhounek 3x, Fikar

Diváci: 40

Již od první minuty na hřišti bylo vidět, že favoritu ze Zlína budeme vyrovnaným soupeřem. Kluci se snažili o vysoké napadání, které hráčům Zlína moc "nevonělo".  Vedení 4:1 po první třetině hry toho bylo jasným důkazem.

Ve druhé polovině hosté trochu změnili styl hry a než se s tím naši hráči srovnali, tak bylo skoro vyrovnáno. Tato část hry byla spíš v režii hostů, kteří se více vysunuli a začali být agresivnější. Po druhé třetině se tak šlo do kabin s výsledkem 5:4.

Třetí třetina to už byla hra nahoru dolu se spoustou šancí, které zůstali nevyužity zejména kvůli velmi dobrým výkonům obou brankařů. V závěru se havlíčkobrodští hráči začali trošku bát o výsledek a přestali napadat soupeře což se jim mohlo stát osudným. Naštěstí se nakonec naši hráči vrátili opět k aktivnímu napadání a odnesli si tak ze hřiště zasloužené vítězství 8:6, za což se jim po konečném hvizdu dostalo bouřlivých ovací přítomných rodičů.

Ohlasy

"Po minulém utkání jsme si řekli, že k tomuto utkání musíme přistoupit jinak. Klukům jsme se snažili vysvětlit, že vysoké napadání je pro ně lepší než bránit na vlastní půlce hřiště. Tuto radu si kluci vzali k srdci a předvedli velmi kvalitní napadání, které vadí každému soupeři. Hráči podali opravdu nadstandardní výkony, věříme že se nejedná o ojedinělou záležitost a budou se snažit tuto hru předvádět v každém dalším utkání."

Trenéři: Mazánek, Rokos, Karlík