Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

U14 - Porazila ve velmi zajímavém utkání Spartu Brno 3:2

22.10.2018 | Pavel Mazánek

Havlíčkův Brod V neděli přijel soupeř z Brna a naši hráči jim měli co oplácet  kdy v prvním kole si z  Brna odvezli pěkný debakl.Toto nasazení se potvrdilo od první minuty kdy se do soupeře pustili a ten tempo naprosto nezvládal.

8. kolo | Neděle 21.10.2018, 11:45 | FC Slovan Havlíčkův Brod

FC Slovan Havlíčkův Brod - FC Sparta Brno

3:2

3:1

Branky: 2x Udržal, Mach

Diváci: 30

FC Slovan Havlíčkův Brod: Panský - Veselý, Dočkal, Sláma, Fatr, Kokeš, Udržal, Svoboda, Merunka, Bárta, Mach Střídající: Strapek, Beránek, Vidaillac, Novák

FC Sparta Brno:

V neděli přijel soupeř z Brna a naši hráči jim měli co oplácet  kdy v prvním kole si z  Brna odvezli pěkný debakl.Toto nasazení se potvrdilo od první minuty kdy se do soupeře pustili a ten tempo naprosto nezvládal,ale po úvodním tlaku se hra pomalu vyrovnávala a hoste začali taky zlobit a vysokým napadáním dostali naši obranu pod velký tlak .Toto napadání se jim vyplatilo a po chybě způsobené tímto tlakem se ujali vedení.Tato úvodní branka ,ale vlastně zahájila  opravdový zápas hra se přelévala nahoru dolů.Naši se dostali do několika slibných šancí ,ale vyrovnat se jim dlouho nedařilo ,až ve 25 min.rozjel brankovou 10 minutovou pasáž Tomáš Udržal,který během 3 minut vsítil 2 branky /25,27/ v závěru se prosadil po úniku přes polovinu hřiště Honza Mach a do kabin se šlo za stavu 3-1 pro domácí.Druhý poločas začal ve stejném tempu a nasazení obou mužstev šance byli na obou stranách  domácím se  i přes 100 procentní šance nepodařilo skore navýšit  a hosté dokázali snížit na rozdíl jedné branky ,ale domácí závěr zápasu zvládli a vítězství udrželi a užili si zasloužený potlesk diváků,kteří se přišli podívat ve velmi hojném počtu.

Ohlasy

Velmi těžký zápas se silným soupeřem ,který potvrdil vysokou kvalitu naši zvládli a svým výkonem ukázali ,že poctivá práce na tréninku se vyplácí a dokáží jí i přenést do zápasu.Pochvala pro celé mužstvo opravdu předvedli výkon na vysoké úrovni.