Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

U14 - Po kvalitním výkonu jednoznačně přehrála Vyškov

08.09.2018 | Antonín Běhounek, Pavel Mazánek

Havlíčkův Brod - Starší žáci U14 přivítali hosty z Vyškova a o svém vysokém vítězství rozhodla již po prvním poločase.

3. kolo | Sobota 08.09.2018, 11:45 | FC Slovan Havlíčkův Brod

FC Slovan Havlíčkův Brod - MFK Vyškov

7:2

4:0

Branky: Udržal 3x, Mach 2x, Hájek, Bárta

Diváci: 56

FC Slovan Havlíčkův Brod: Sestava-Panský-Šenk , Sláma , Veselý , Merunka , Kokeš , Fatr , Udržal , Mach , Bárta , Novotný Střídající-Víšek , Beránek , Vidaillac , Hájek , Strapek , Trnavský

MFK Vyškov:

V posledních zápasech se nám daří začátky zápasu a i dnes jsme se již ve třetí min. ujali vedení po brance Macha i nadále jsme soupeře přehrávali ale nedokázali jsme přidat další branku . Postupně se hra vyrovnávala a hosté na asi 10 min. úsek převzali iniciativu na svoje kopačky a dostali nás pod tlak ze kterého jsme se ale rychle dostali a opět převzali iniciativu my . Do konce prvního poločasu jsme soupeři dokázali ještě vsítit 3 branky o které se postupně  postarali ve 30 a 33 min Udržal a v 35 Hájek tím jsme zápas definitivně překlopili na svoji stranu .

Ve druhém poločase jsme v nastaveném tempu pokračovali a ještě přidali další 3 branky ve 44 min.se prosadil Bárta ve  46 minutě si zkompletoval další hatrick Udržal a skoré co se týče domácích ukončil svým druhým golem Mach . Hosté pouze korigovali dvěma brankami ale to na domácí již nemělo žádný  .pochvala pro celý tým za předvedený výkon

Ohlasy

"Zápas se hodnotí velmi dobře naši hráči až na jeden 10 minutový úsek v prvním poločase kdy byli pod tlakem soupeř ,který s přehledem ustáli .splnili do puntíku vše co jsme si před zápasem a během týdne řekli a na hře to bylo  znát . Soupeře jsme přehrávali ,byli jsme agresivnější ,více  kombinovali dařilo se nám zakončovat dobře připravené akce odměnou bylo jednoznačné vítězství a důležité tři body do tabulky .Všichni hráči zaslouží pochvalu za odvedený výkon."
Trenér: Antonín Běhounek