Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

U19 - Se s podzimní sezónou rozloučila výsledkem 3:3 na půdě Kohoutovic

12.11.2018 | Pavel Mazánek

Brno Utkání, které bylo přeložené z neděle na sobotu našemu týmu udělalo dost velký průvan v sestavě , když nám z různých důvodů chybělo hráčů. I přes tyto komplikace se s utkání kluci velmi dobře popasovali a přivezli remízu  3:3.

Rozhodčí: rozhodčí - asistent, asistent

Utkání nepobralo moc fotbalové krásy. Jednalo se spíše o boj a pohledných akcí bylo opravdu poskrovnu. Domácí se dostali do vedení po nedůrazném bránění našich hráčů, což je naším problémem po celý podzim. Kluci ovšem nesložili zbraně a ještě do poločasu se jim brankami Jakuba Peci a Tomáše Karlíka  podařilo otočit na 1:2 z pohledu domácích.

Ve druhém poločase domácí začali velkým náporem a podařilo se jim po krátké době vyrovnat na 2:2.  Od této chvíle se na hřišti více bojovalo než hrálo. Fotbalová kvalita se bohužel vytratila a utkání se už dohrávalo pouze na morální sílu hráčů. Nám se ještě jednou podařilo zásluhou Tomáše Karlíka dostat do vedení. Ovšem soupeři se z trestného kopu podařilo opět vyrovnat a tak utkání skončilo  zaslouženou remízou 3:3.

Poslední utkání podzimu ukázalo naše silné i slabé stránky. Silní jsme do ofenzívy, kde jsou naši hráči velmi dobří. Ovšem defenzíva je naopak naše nejhorší stránka. Jen celkově obdržené branky za podzimní část mluví za vše. 3,5 obdržené branky z na zápas je opravdu děsivé. 4 měsíce zimní přípravy je ovšem dostatečný čas, abychom na této stránce hry zapracovali.

Ohlasy

"Utkání musím hodnotit ze dvou rovin. Jednou je to jak se kluci porvali s absencemi a utkání odmakali až do posledního hvizdu. Druhou rovinou je to jak přistupujeme k defenzivní části hry a jak se chováme na hřišti. Toto si budeme muset rozebrat a vše vyhodnotit během dlouhé zimní přestávky."