Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

U19 - Se s podzimní sezónou rozloučila výsledkem 3:3 na půdě Kohoutovic

12.11.2018 | Pavel Mazánek

Brno Utkání, které bylo přeložené z neděle na sobotu našemu týmu udělalo dost velký průvan v sestavě , když nám z různých důvodů chybělo hráčů. I přes tyto komplikace se s utkání kluci velmi dobře popasovali a přivezli remízu  3:3.

14. kolo | Neděle 11.11.2018, 11:45
 

TJ Tatran Kohoutovice - FC Slovan Havlíčkův Brod

3:3

1:2

Branky: Karlík 2x, Peca

Žluté karty: jméno, jméno, ...

Červené karty: jméno, jméno, ...

Rozhodčí: rozhodčí - asistent, asistent

Komentář
 
 
 

  Utkání nepobralo moc fotbalové krásy. Jednalo se spíše o boj a pohledných akcí bylo opravdu poskrovnu. Domácí se dostali do vedení po nedůrazném bránění našich hráčů, což je naším problémem po celý podzim. Kluci ovšem nesložili zbraně a ještě do poločasu se jim brankami Jakuba Peci a Tomáše Karlíka  podařilo otočit na 1:2 z pohledu domácích.

  Ve druhém poločase domácí začali velkým náporem a podařilo se jim po krátké době vyrovnat na 2:2.  Od této chvíle se na hřišti více bojovalo než hrálo. Fotbalová kvalita se bohužel vytratila a utkání se už dohrávalo pouze na morální sílu hráčů. Nám se ještě jednou podařilo zásluhou Tomáše Karlíka dostat do vedení. Ovšem soupeři se z trestného kopu podařilo opět vyrovnat a tak utkání skončilo  zaslouženou remízou 3:3.

Poslední utkání podzimu ukázalo naše silné i slabé stránky. Silní jsme do ofenzívy, kde jsou naši hráči velmi dobří. Ovšem defenzíva je naopak naše nejhorší stránka. Jen celkově obdržené branky za podzimní část mluví za vše. 3,5 obdržené branky z na zápas je opravdu děsivé. 4 měsíce zimní přípravy je ovšem dostatečný čas, abychom na této stránce hry zapracovali.

 
 
 
Ohlasy

 
 

"Utkání musím hodnotit ze dvou rovin. Jednou je to jak se kluci porvali s absencemi a utkání odmakali až do posledního hvizdu. Druhou rovinou je to jak přistupujeme k defenzivní části hry a jak se chováme na hřišti. Toto si budeme muset rozebrat a vše vyhodnotit během dlouhé zimní přestávky."

Utkání
Muži A | Sobota 06.06.2020, 17:00
FC Slovan Havlíčkův Brod "A" - TJ Sokol Rozsochatec
 
Muži A | Neděle 07.06.2020, 17:00
Kovofiniš Ledeč nad Sázavou - FC Slovan Havlíčkův Brod "A"
 
Muži A | Sobota 13.06.2020, 17:00
FC Slovan Havlíčkův Brod "A" - FC Chotěboř
 
Muži A | Sobota 20.06.2020, 17:00
FC Slovan Havlíčkův Brod "A" - FK Pelhřimov
 
Aktuální články
Náborový den FCS

Havlíčkův Brod - Ve středu 17.6.2020 od 17:00 se v areálu Na Losích uskuteční náborový trénink holek a kluků do klubu FC Slovan...

 
FCS hlásí první příchody

Havlíčkův Brod - Do známého prostředí se dnešním dnem vrací Jindřich Kučera, Roman Turek a Patrik Soukal. 

 
Jarní kemp se přehoupl do svého druhého týdne

Havlíčkův Brod - Hráči FCS za sebou mají první tréninkový týden jarního přípravného kempu. Tento první týden byl takový...

 
Přípravná utkání mužů - červen 2020
 
Na Losích už se trénuje!
 
Slovan začne s tréninkem
 
Změna ve vedení mužských týmů FC Slovan Havlíčkův Brod
 
VV FAČR ukončil amatérské soutěže, pohár se odkládá
 
Uzavření letního areálu
 
Prohlášení klubu FC Slovan Havlíčkův Brod k situaci ohledně Koronaviru
 
 
   
FC Slovan Havlíčkův Brod - kontakt: pavel.mazanek@fcslovanhb.cz RSS