Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

U19 - Opět neuhrála ani bod a již se dá mluvit a výsledkové i herní krizi

01.09.2018 | Pavel Mazánek

Havlíčkův Brod - Ani na počtvrté hráči U19 FCS nepoznali co to je odnést si z utkání alespoň bod. Vstup do utkání naznačil jak se utkání bude odvíjet. Humpolec dokonale využil, že se hrálo na menší umělé trávě a zaslouženě si odvezl všechny tři body.

Diváci: 30

FC Slovan Havlíčkův Brod: Kandr (Sochor) - Jiránek (Luňáček), Bouma, Cakl, Synecký - Chalupa (Chlád), Časta, Dočkal (Karlík), Žáček - Král (Forman)

FK Humpolec:

Začátek utkání je v každém utkání jako přes kopírák. Chyba v rozehrávce a gól pro soupeře doslova na zlatém podnose. A zase musíme dohánět manko, což psychice týmu moc nepřidá. Vyrovnat se nám sice podařilo velmi rychle zásluhou Tomáše Krále. Chyba při standardní situaci (pokrytí hráčů) ovšem soupeře opět postavila na nohy a dostalo do vedení 1:2. Hra havlíčkobrodských hráčů vůbec nevypadala dobře. Obránci i záložníci dělali hodně ztrát a pouštěli se do nesmyslných situací, místo toho aby hru zrychlili a zjednodušili. Toto nastalo až na konci prvního poločasu, kdy po ose Cakl, Jiránek, Chalupa a celkově čtyřech dotecích zakončoval úspěšně Král. Do kabin se tak šlo za stavu 2:2.

V kabině nastala obrovská bouře, jelikož na co jsou předzápasové taktické porady, když si poté hráči na hřišti dělají co chtějí a vůbec se nedrží toho co si s trenérem nastaví, což se už nesmí v žádném zápase opakovat. Z kabiny hráči odcházeli s obrovským odhodlání zápas zlomit a naplno bodovat.

Do druhé půle jsme ovšem vstoupili jako do první. Když jsme v první půli inkasovali po sedmi minutách, tak ve druhé se nám to "podařilo" již po třech. Po obrovském nedorozumění stopera a brankáře, skóroval pohodlně do prázdné branky hostující Havel 2:3. Poté se na hřišti odehrávala bitva, které moc fotbalové krásy nepobrala. Bohužel havlíčkobrodští si s tímto poradit nedokázali. Zato hosté opět po nedorozumění obrany využili svou příležitost a Svoboda svým druhým gólem upravil na 2:4. To už havlíčkobrodské dostalo do kolen. I přes velkou snahu se už hráčům FCS skórovat nepodařilo a tak i napočtvrté odešli ze hřiště poraženi. Tentokrát 2:4

Ohlasy

"Nejdříve bych chtěl hostům pogratulovat za zasloužený zisk bodů.  My si musíme přiznat, že jsme v krizi. Nemá cenu si něco nalhávat, dnešní výkon nebyl hoden našeho týmu. Od obrany až po útok jsme hráli opravdu špatně. S hráči si vše musíme vyříkat a vše napravit, jelikož nikdo jiný to za nás neudělá. My trenéři víme, že máme k dispozici opravdu kvalitní tým, ale to nám zápasy nevyhraje. Všichni včetně nás trenérů si musíme sáhnout do svědomí, zda děláme vše pro úspěch. Příště nás čeká opravdu velmi těžké utkání na půdě Znojma a to ukáže jaký charakter má náš tým. V týdnu musíme kvalitně potrénovat a o víkendu konečně předvést výkon hodný našeho týmu. Věřím, že se nám vyprázdní i marodka, která nás na začátku soutěže postihla."