Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

U 19 - Z Líšně jsme odjeli s půltuctem a třemi zraněnými hráči

27.08.2018 | Pavel Mazánek

Líšeň - K zápasu jsme zajížděli s optimistickou náladou. Začátek utkání nás ovšem nezastihl v dobrém rozpoložení, což bylo způsobeno  i pozdním příjezdem k zápasu a hektičností před zápasové přípravy.

SK Líšeň:

FC Slovan Havlíčkův Brod: Březina- Bouchner (35. Chalupa), Cakl, Bouma, Synecký - Peca (72. Luňáček), Jiránek (62. Dočkal), Časta, Karlík, Král (57. Forman) - Žáček

První poločas se odehrál ve velmi nervózním duchu. V prvních cca. 10 minutách se náš tým hledal, často jsme zmatkovali a nehráli svou hru. Dlouhé nakopávané míče se nám rychle vraceli a hráči Líšně svým napadáním dělali našim hráčům při rozehrávce velké starosti. Poté přišla dvacetiminutovka utkání, kdy si  Jarda Bouchner v souboji s hráčem přivodil zranění (zlomenina nosu) a hned poté musel být na delší dobu ošetřován Daniel Žáček. V této pasáži utkání jsme hráli v 9 hráčích a i tak jsme byli soupeři vyrovnaným protivníkem a dokonce se dostali do jednogólového vedení po trefě Časty. Poté soupeř  ješt přitvrdil a volný metr rozhodčího mu v tomto pomáhal. Hráčům Líšně se během ošetřování našich hráčů podařilo výsledek otočit 2:1. Po návratu ošetřovaných se opět začal hrát normální fotbal, kde jsme soupeře přehrávali a přišla tak i vyrovnávací branka Tomáše Karlíka. Do kabin se tedy šlo za nerozhodného výsledku 2:2.

Po návratu z kabin jsme převzali otěže hry a během několika minut si vytvořili snad 10 vyložených brankových příležitostí, které jsme ovšem nezužitkovali a tak přišel zákonitě trest. Po našich hrubých individuálních chybách ve středu hřiště se soupeř dostal do dvou zcela totožných individuálních akcí, které s přehledem zakončil a dostal se do vedení 4:2. Hráči FCS sice po celý druhý poločas daleko častěji drželi míč na svých kopačkách a vytvářeli si i brankové příležitosti, ale branky už přidávali jen hráči Líšně, Když na 5.2 zvýšili v 77. minutě po hrubé chybě jednoho z našich stoperů a poslední branku přidali v 87. minutě po rychlém brejku po odraženém míči po našem nesmyslném nákopu.

Ohlasy

"Utkání se mi nehodnotí vůbec dobře, domů si vezeme 3 pravděpodobně dlouhodobě zraněné hráče a příděl šesti branek. Musíme si na to s kluky sednout a vyříkat si to. Co nám je platné, že nehrajeme špatný fotbal, když to nejsme schopní přetavit v dobré výsledky. Musíme se zamyslet nad naší obrannou činností. 12 branek za dvě utkání je strašidelné. A to co neproměníme je také neuvěřitelné. Už ve středu nás čeká  domácí utkání s Břeclaví a tam již musíme bodovat naplno a předvést hru odpovídající kvalitě našeho týmu"

Trenér: Pavel Mazánek