Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

B tým - Získal první tři body v sezóně, když porazil Světlou nad Sázavou

26.08.2018 | František Souček, Pavel Mazánek

Havlíčkův Brod - Havlíčkobrodská juniorka ve svém druhém utkání na domácí půdě přivítala hosty ze Světlé nad Sázavou. V bojovném utkání se hattrickem bleskl navrátilec ze Slavie Praha Dominik Suk, který rozhodl o vítězství domácího týmu 3:1.

Diváci: 125

FC Slovan Havlíčkův Brod "B": Kubát - Látera, Báča, Pártl, Pazderka (Franc), Karlík (Vídenský) Henek D, Peřina J, Suk, Hloušek, Nedvěd (Zelenka)

FK Bohemia Světlá nad Sázavou:

Hráči FCS hráli důrazný a kombinační fotbal. Světlou n/S. zejména v 1. poločase jasně přehrávali. Zaslouženě jsme šli do vedení ve 27. minutě, když branku vstřelil Suk po přímém kopu z hranice velkého vápna. Další šanci neproměnil Pártl, když hlavou trefil pouze břevno. Do druhého poločasu se Světlá zlepšila a zaslouženě vyrovnala .Branku dal Michal Sladkovský, který v Havlíčkově Brodě působil v žákovských týmech. V 70. minutě s vyznamenal havlíčkobrodský brankář Kubát, který chytil krásnou střelu z přímého kopu Stránskému. Od této havlíčkobrodská juniorka začala "Světeláky" opět přehrávat a dvěma brankami Dominika Suka zaslouženě rozhodla o svém vítězství.

Ohlasy

"Konečně naši hráči pochopili co se po nich chce a podali zatím nejlepší výkon podzimu. Chválím celý tým za  bojovnost a předvedenou hru.Výborný den měl Suk, který třemi  brankami rozhodl zápas."

Trenér: František Souček