Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

U 19 - V předehrávce na domácí půdě zdolala tým Kyjova

08.05.2018 | Pavel Mazánek

Havlíčkův BrodV utkání proti sousedovi v tabulce FC Kyjov 1919 nezvládli brodští dorostenci úvod utkání, obdrželi dvě branky, ale skóre otočili a zaslouženě získali tři body.

27. kolo | Úterý 08.05.2018, 10:00 | FC Slovan Havlíčkův Brod

FC Slovan Havlíčkův Brod - FC Kyjov 1919

4:2

1:2

Střelci: Apfelthaler 2x, Pabousek, Voborník - Bochýnek, Kytka

Diváci: 30

FC Slovan Havlíčkův Brod: Kandr (46. Březina) – Ondráček, Nápravník, Karlík, Franc – Žáček (63. Synecký), Pabousek, Vídenský, Chalupa - Apfelthaler, Král (55. Voborník).

FC Kyjov 1919:

Brodští starší dorostenci nezačali utkání dobře, hned v 6. minutě se hosté dostali do vedení po rohovém kopu. Kyjovští hráči hráli v obranném bloku na své polovině hřiště a vyráželi k rychlým protiútokům. Po jednom z nich se jim podařilo zvýšit vedení na 2:0. Naštěstí pro domácí hned o minutu později Apfelthaler po samostatné akci Ondráčka snížil na jednobrankový rozdíl. Domácí měli míč častěji na svých kopačkách, ale s jejich stereotypní hrou si hosté poradili. Druhý poločas byl již v režii domácích, kteří přidali do své hry nápaditost, předvedli pěkné kombinační akce, z kterých postupně Apfelthaler, Pabousek a Voborník otočili skóre. Hosté hrozili ze standardních situací, kde využívali výškovou převahu, ale domácí je do šancí nepouštěli. Jelikož i brodští dorostenci nedotáhli některé akce ke vstřelení branky, skončilo utkání dvoubrankovým vítězstvím domácích.

Ohlasy

Kluci zaspali začátek, ale ukázali svojí sílu a zvrátili nepříznivý vývoj utkání. Hlavně za předvedenou hru ve druhém poločase si zaslouží pochvalu.