Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

U19 - Základem vítězství byl disciplinovaný výkon celého týmu

10.04.2018 | Jakub Mazánek, Jiří Pabousek

V utkání proti druhému celku tabulky FC Svratka Brno podali dorostenci kvalitní kolektivní výkon a vrátili domácím prohru z podzimní části.

Červené karty:

FC Svratka Brno: Březina – Chalupa, Nápravník (81. Karlík), Cakl, Franc – Žáček (85. Ranecký), Pabousek, Vídenský, Ondráček (74. Král) – Voborník, Apfelthaler.

FC Slovan Havlíčkův Brod:

Na hřišti FC Svratka Brno hráli brodští dorostenci poprvé v letošním roce na přírodní trávě a chvilku trvalo než si na hrbolatý terén zvykli. V prvním poločase se hrálo vyrovnané bojovné utkání s náznaky šancí na obou stranách, ale stoprocentní šanci si žádný tým nevypracoval. Na obou stranách dominovaly obrany. Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu. Důležitá byla 63. minuta, kdy Žáček dorážkou dostal brodské dorostence do vedení. Hosté pokračovali v disciplinovaném výkonu a v závěrečných deseti minutách zvýšili skóre na 3:0. Nejprve opět Žáček prostřelil z těžkého úhlu brankáře domácích a poté Král ideální přihrávkou poslal do úniku Voborníka, který běžel sám na brankáře a střelou k tyči uzavřel skóre.

Ohlasy

Kluci podali kvalitní výkon, celé utkání odehráli v maximálním soustředění. Na hřišti bojovali jako tým a zaslouženě zvítězili. Veliká pochvala patří celému týmu.