Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A tým - Podlehl ve vyrovnaném utkání Jidřichohradeckému týmu 1:2

02.03.2018 | Jan Tuhý, Pavel Mazánek

Havlíčkův BrodV dalším přípravném utkání se opět na brodské UMT představil kvalitní tým z Jindřichova Hradce, který je podzimní části na 2. místě KP Jihočeského regionu.

Sobota 24.02.2018, 16:00 | FC Slovan Havlíčkův Brod

FC Slovan Havlíčkův Brod "A" - FK Jindřichův Hradec

1:2

0:1

Branky: Polívka - Toman, Votava

Diváci: 50

FC Slovan Havlíčkův Brod "A": Kubát – Veselský, Svoboda, Pártl (23. Háněl), Bartok (61. Plíšek), Štědrý, J. Henek, L. Peřina, Hejkal (46. Pazderka), Polívka (61. Tuhý, 69. Bartok), Polcar. Připraven – Březina.

FK Jindřichův Hradec:

Celý první poločas se hrálo ve slušném tempu. Hosté byli nebezpeční v útoku a vypracovali si několik dobrých příležitostí a dokonce neproměnili PK ve 40. minutě, když byl úspěšnější brankář Kubát. I naše mužstvo mělo dobré příležitosti, ale také bez gólového efektu. Až v 42. minutě využili hosté brejkové situace a Toman se nemýlil – 0:1.

I druhý poločas začali lépe hosté a po čtyřech minutách rychlou akci zakončoval do prázdné branky Votava. Naše mužstvo se dočkalo až v 61. minutě, kdy byl faulován ve vápně Polívka a Veselský z PK snížil na1:2. Srovnat mohl opět Veselský, ale druhý PK mu brankář hostí zlikvidoval. Hosté pak ještě mohli pojistit vedení, ale v koncovce už nebyli přesní.

Naši hráči byli více na míči a snažili se o kombinační hru. Hosté byli lepší a důraznější před vlastní a i před naší brankou. Vypracovali si více brankových příležitostí, hlavně po našich hrubých chybách, a protože o jednu více proměnili, tak zaslouženě zvítězili.