Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A tým - S kvalitním soupeřem se naše nedostatky ukázaly v plné nahotě

11.02.2018 | Jan Tuhý, Pavel Mazánek

Havlíčkův BrodV dalším přípravném utkání se na naší UMT se představil další účastník KP tentokrát 2. celek Pardubického regionu a nutno říci, že to byl zatím nejkvalitnější protivník. Hosté mají v kádru celou řadu zkušených a kvalitních hráčů zcela po právu bojují již druhou sezónu na špici KP.

Sobota 10.02.2018, 10:00 | FC Slovan Havlíčkův Brod

FC Slovan Havlíčkův Brod "A" - SK Spartak Slatiňany

1:4

1:2

Branky: Henek J. - Vágner 2x, Trňák, Rešetár

Diváci: 50

FC Slovan Havlíčkův Brod "A": Kubát – Plíšek, Svoboda, Pártl, Bartok (77. Štědrý), Štědrý (46. Tuhý), J. Henek (77. Karlík), Polívka (28. L. Peřina), Hejkal (46. Pazderka), Veselský, Karlík (46. Polcar)

SK Spartak Slatiňany:

Hned od začátku zápasu se hrálo ve svižném tempu. Hosté byli techničtější, více na míči a dobře kombinovali, naši hráči bojovali, ale k lepšímu pojetí hry chyběla jednoznačně přesnost přihrávek. Byli to hosté, kteří si v první půlhodině vypracovali dvě brankové příležitosti, ovšem byli nepřesní. Naopak po pěkné akci Hejkala a Štědrého se přesně trefil J. Henek – 1:0. Hosté ještě do poločasu otočili, když po nešťastné ruce Peřiny se z PK nemýlil Trňák a po chybě v rozehrávce se prosadil Vágner a otočil skóre – 1:2.

I v druhém poločase byli hosté fotbalovější a využívali našich individuálních chyb a opět Vágner zvýšil na 1:3. Také naše mužstvo mělo dobré příležitosti (L. Peřina, Polcar), ale koncovka byla hodně nedůrazná. V závěru po další naší chybě se ještě prosadil Rešetár – 1:4.

Zasloužená výhra hostí, kteří byli lepší prakticky ve všech činnostech. Pro nás dobrá příprava, které ukázala, jakým směrem je třeba zaměřit pozornost.