Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

U 19 - Osmiminutový výpadek rozhodl o výsledku utkání

14.11.2017 | Jiří Pabousek, Pavel Mazánek

Znojmo - Hráči Havlíčkova Brodu jeli k předehrávanému utkání do Znojma bez 5 hráčů, ale s pomocí hráčů mladšího dorostu odehráli kvalitní utkání, když o výsledku rozhodl osmiminutový kolaps v defenzívní činnosti a domácí hráči vstřelili 4 branky mezi 29. a 37. minutou 1. poločasu.

1. SC Znojmo:

FC Slovan Havlíčkův Brod: Kandr – Franc, Šilhart, Nápravník (46. Šrámek), Kučírek – Synecký (71. Fejt), Pabousek, Chalupa, Peca (59. Kubát) – Král (59. Novák), Apfelthaler

V úvodu utkání měli hráči Znojma mírně navrch, jejich převaha však končila na hranici pokutového území. Hosté se zaměřili na rychlé protiútoky, ale i oni se do žádné šance nedostali. Až přišla pro hosty „strašidelná“ poslední čtvrthodina 1. poločasu, kdy po úvodní obdržené brance v 29. minutě kupili jednu chybu za druhou a během osmi minut obdrželi ještě další tři branky. Do konce poločasu byli domácí „na koni“ a od horšího výsledku zachránil hosty několika výtečnými zákroky brankář Kandr.

2. poločas byl vyrovnaný, v 50. minutě po pěkné kombinační akci po ose Chalupa, Peca, Synecký snížil posledně jmenovaný na 1:4. Hra dále probíhala v rychlém tempu, akce střídaly akce na obou stranách, ale ani jednomu mužstvu se nepodařilo vstřelit další branky.

Ohlasy

"Chybělo nám 5 hráčů, museli jsme promíchat sestavu, ale kluci odehráli kvalitní utkání kromě výpadku v závěru 1. poločasu. Hlavně jim patří dík za kolektivní výkon, opravdu dřeli a bojovali jeden za druhého. Bohužel výsledek kazí těch osm minut, kdy jsme obdrželi všechny čtyři branky, ale hráči jsou mladí, určitě se z toho poučí a věříme, že v dalších utkáních se toho vyvarujeme. V základní sestavě nastoupili tři hráči mladšího dorostu a v průběhu 2. poločasu nastoupili další čtyři, všichni příjemně překvapili a ukázali, že při nedostatku hráčů mohou tvořit kostru mužstva již v jarní části soutěže. Tímto děkujeme trenérům mladšího dorostu za výpomoc nejen v tomto utkání, ale za součinnost v celé podzimní části soutěže.

Zároveň chceme poděkovat celému mužstvu za předváděné výkony v první polovině soutěže, když jsme v tabulce obsadili 4. místo se ztrátou tří bodů na 2. místo. Postavení v tabulce je potěšující, ale stejně tak nás těší atraktivní a pohledná hra, kterou kluci předváděli ve většině utkání."

Muži B | Neděle 29.10.2017, 14:30
TJ Sokol Leština u Světlé - FC Slovan Havlíčkův Brod "B"

U 19 a U 17 - Odehrála svá přípravná utkání s FC Táborsko

Táborsko - Za hustého sněžení odehrála naše obě dorostenecká mužstva svá první utkání v novém roce 2018.

U 11 - V Dolní Cerekvi nezklamala, ale ani nepřekvapila

Dolní Cerekev - Havlíčkobrodská nejstarší přípravka se v sobotu odpoledne zúčastnila halového turnaje, kde postupně odehrála 6...

A Týme - V sobotu odehrál své první přípravné utkání v roce 2018

Havlíčkův Brod - První přátelské jarní utkání s účastníkem KP Středočeského kraje mělo skutečně přípravný charakter. V...