Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

U 19 - Porazila krajského rivala z Pelhřimova

19.10.2017 | Jiří Pabousek, Pavel Mazánek

Havlíčkův Brod V derby utkání proti FK Pelhřimov rozhodli domácí hráči o vítězství zlepšeným výkonem ve 2. poločase.

12. kolo | Neděle 15.10.2017, 10:00 | FC Slovan Havlíčkův Brod

FC Slovan Havlíčkův Brod - FK Pelhřimov

6:3

3:2

Branky: Voborník 4x, Ondráček 2x

Diváci: 50

FC Slovan Havlíčkův Brod: Kandr - Franc, Nápravník, Pabousek, Kučírek – Karlík, Vídenský, Chalupa (81. Král), Ondráček ( 84. Valíček) – Voborník, Apfelthaler.

FK Pelhřimov:

Utkání začalo vyrovnaně, obě mužstva předváděla hru s chybami bez náznaku pohledných akcí. První podařenou akci v utkání proměnili hosté ve 14. minutě a otevřeli skóre. O 2 minuty později domácí vyrovnali Voborníkem taktéž z jejich první podařené kombinace. Ale hned v následující minutě se hosté dostali opět do vedení po rychlém protiútoku do otevřené obrany domácích. Posledních deset minut prvního poločasu patřilo domácím, kteří ve 40. minutě Ondráčkem a ve 44. minutě Voborníkem otočili skóre.

Ve 2. poločase pokračovali domácí ve výkonu z posledních deseti minut 1. poločasu a byli lepším týmem. Po dvou brankách střelecky disponovaného Voborníka zvýšili brodští hráči stav utkání na 5:2. Dvanáct minut před koncem hosté snížili na 3:5, ale za tři minuty nepřipustil Ondráček drama a šestou brankou do sítě hostí uzavřel skóre.

Ohlasy

"S výkonem jsme spokojeni, hlavně ve 2. poločase jsme byli lepším týmem a vítězství jsme si zasloužili."

Trenéři: Jiří Pabousek, Oldřich Mazánek