Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Havlíčkův BrodV neděli 1. 10. přivítali mladší dorostenci Slovanu průběžně vedoucí celek tabulky z Hodonína.

10. kolo | Neděle 01.10.2017, 12:15 | FC Slovan Havlíčkův Brod

1:7

1:5

Branky: Novák

Diváci: 40

FC Slovan Havlíčkův Brod: Kolář – brankář, Fejt, Šimánek, Šilhart, Jiránek, Morávek, Novák (Synecký 49´), Šrámek, Dočkal (Prokop 70´), Peca, Ešner (Forman 49´),

RSM Hodonín:

Celkem 30 minut se dařilo domácím hráčům plnit defenzivní úkoly, a tím otupit ofenzivní aktivitu hostů. Navíc se díky rychlým protiútokům několikrát dostali i k ohrožení branky Hodonína. Zápas se zlomil právě ve třicáté minutě, kdy domácí poprvé inkasovali. Celá koncepce zápasu se hráčům Slovanu rozsypala jako domeček z karet, čehož hostující hráči do přestávky využili ke vstřelení dalších čtyř gólů. Branka Nováka na 1:4 byla jen chabou záplatou na nepovedený konec poločasu. Druhá půlka zápasu se tak pouze dohrávala, takže se nikdo nemohl divit, že zdrcený domácí Slovan do konce utkání ještě dvakrát inkasoval.