Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

U 17 - I napodruhé došlo v domácím prostředí k dělbě bodů

25.08.2017 | Pavel Ešner, Pavel Mazánek

Havlíčkův BrodUtkání jako na houpačce sehráli mladší dorostenci Slovanu ve středu 23. 8. se soupeřem ze Znojma.

Diváci: 40

FC Slovan Havlíčkův Brod: Prokop – brankář, Jiránek, Šimánek, Šilhart, Fejt, Forman (Novák 5´), Dočkal, Šrámek, Peca (Morávek 41´), Valíček (Kaman 60´), Kubát.

1. SC Znojmo:

Po úvodní oboustranně opatrné části měli více ze hry domácí hráči, kteří si vypracovali několik příležitostí ke skórování. Byli to však hosté, kteří využili chyby domácích fotbalistů ve středu hřiště a z ojedinělého útoku dokázali vstřelit vedoucí gól. V následující minutě však srovnal Novák po pěkné křídelní akci, a tak se šlo o poločase do kabin za stavu 1:1.

Po přestávce byli opět aktivnější mladí Slovanisté, díky tomu se podařilo Dočkalovi vsítit vedoucí branku na 2:1. V tu chvíli brodští hráči kontrolovali herně zápas a nikdo nepředpokládal žádnou komplikaci v cestě za třemi body. Soupeř po obdržené brance zjednodušil hru a snažil se co nejdříve dostat pomocí dlouhých míčů za obranu domácích. Tento styl hry mu přinesl úspěch. Po dvou vydařených akcích ze 74. a 77. minuty, kdy obrana domácích nezachytila náběhy znojemských hráčů, otočili hosté zápas. Alespoň jeden bod pro Slovan zachránil těsně před koncem zápasu přesnou střelou střídající Kaman.