Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

U 19 - I do třetice s plným bodovým ziskem

24.08.2017 | Jiří Pabousek, Pavel Mazánek

Havlíčkův BrodV utkání proti 1. SC Znojmo rozhodli domácí hráči o vítězství opět kvalitním výkonem v 1. poločase.

Diváci: 50

FC Slovan Havlíčkův Brod: Kandr – Karlík (60. Ondráček), Nápravník (85. Peca), Cakl, Kučírek – Žáček, Pabousek, Vídenský, Chalupa (70. Jirák) – Voborník, Apfelthaler

1. SC Znojmo:

Ve vloženém středečním utkání přijel do Havlíčkova Brodu soupeř ze Znojma. V 1. poločase se hrálo podle not domácích hráčů, kteří vysunutým presinkem nedovolili hostujícímu týmu jakoukoliv kombinaci a hra se odehrávala většinou na polovině hostí. Domácím ovšem chyběla nápaditost při finální přihrávce a tak náznaky šancí neskončily brankou. Až v 37. minutě byl faulován Karlík a domácí hráči měli výhodu pokutového kopu. Brankář hostí ale vystihl směr střely Voborníka a pokutový kop zneškodnil. Z následného rohu se domácí konečně dočkali, když Karlík hlavou otevřel skóre. V poslední minutě 1. poločasu poslal Pabousek do úniku Voborníka, který chytře přehodil vybíhajícího brankáře a zvýšil na 2:0.

Ve 2. poločase se hra vyrovnala, ale bojovnost převládala nad fotbalovou krásou. Defenzíva domácího celku pracovala bezchybně a v čele s brankářem Kandrem nedovolila hostujícímu celku možnost skórovat. V posledních deseti minutách hráli hosté vabank, tím se otevřel prostor domácímu celku, takže utkání skončilo zaslouženým vítězstvím domácích 2:0.

Ohlasy

"Opět musíme hráče pochválit za předvedenou hru v 1. poločase. 2. poločas jsme nepodrželi míč a nedostávali jsme se ke kombinační hře s rychlým přechodem do útoku. Ale kluci utkání odmakali a musíme vyzdvihnout defenzívu celého mužstva, když jsme kvalitního soupeře nepustili do žádné šance. Nejpozitivnější je, že mužstvo maká jako celek, což je jeden z důvodů, že se nám daří."

Trenéři: Jiří Pabousek, Oldřich Mazánek