Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A tým - Předvedl ostudný výkon a zaslouženě podlehl Břeclavi 0:2

30.09.2017 | Jan Tuhý, Pavel Mazánek

Havlíčkův BrodV 9. kole jsme na našem hřišti chtěli potvrdit body z Polné a nastoupili k utkání s velkým odhodláním. Bohužel zůstalo jen u přání, neboť utkání se mužstvu vůbec nepovedlo a jednalo se určitě o nejhorším výkon za letošní rok.

9. kolo | Sobota 30.09.2017, 15:00 | FC Slovan Havlíčkův Brod

FC Slovan Havlíčkův Brod "A" - MSK Břeclav

0:2

0:1

Branky: Netopilík, Musil

Žluté karty:  Kubát Jar., Svoboda, Háněl, Prchal, Kubát Jiř.

Diváci: 120

FC Slovan Havlíčkův Brod "A": Jiří Kubát – Plíšek, Svoboda, Berky, Pazderka (70. Polcar), Štědrý (78. D. Henek), Háněl, Jar. Kubát, Prchal, Mrázek, P. Karlík (55. Bartok). Připraveni – Zelenka, Hejkal.

MSK Břeclav: Janči – Hloch, Smejkal, Fiala, Ianosteac, Martinovič, Serafin, Simandl (61. Svízela), Ulehla, Netopilík (88. Vukič), Musil. Připraven – Šurkala.

V prvním poločase se hrála neurovnaná kopaná se spoustou nepřesností. Hosté pozorně bránili a vyráželi k nebezpečným brejkům. Ve 20. minutě přišla naše tradiční chyba v přechodové fázi do útoku a hosté se dostali do brejku po naší pravé straně a z centru Ulehly, skóroval volný Netopilík – 0:1. Po té se dostal do dobré příležitosti Štědrý, ale v zakončení zaváhal. Také hosté měli příležitost, když se do šance dostal Musil. Ještě před poločasem, v těžké pozici, zakončoval Jar. Kubát, ale míč skončil jen těsně mimo hostující branky.

V začátku druhého poločasu hrozili hosté standardtkami, ale bez úspěchu. Až v 66. minutě využil nedůslednost naší obrany Musil a prostřelil brankáře Kubáta – 0:2. Naše mužstvo se pak snažilo o zvrat, ale zcela neúspěšně. Naopak hosté mohli navýšit vedení, ale vyložené příležitosti Musila, Hlocha a Netopilíka zůstaly bez využití.

Naše mužstvo vůbec nezopakovalo výkon z minulého kola. Hra byla křečovitá, zcela bez nápadu, alibistická, se spoustou nepřesných přihrávek, bez bojovnosti, žádný z hráčů se nedostal ani na průměr. Tím jsme ulehčili úlohu hostům, kteří toho také moc nepředvedli, ale stačilo jim to na zasloužené vítězství.

Ohlasy

"Nezopakovali jsme ani padesát procent výkonu proti Polné a domácí porážkou se bohužel vrátili k předchozím zápasům."

Trenér: Plíšek

"Zaslouženě jsme v  Havlíčkově  Brodě vyhráli.  Hlavně jsme se zlepšili v tabulce pravdy,  kde jsme měli před utkání mínus šest bodů. Bylo to naše asi nejpovedenější utkání v sezoně, ale je třeba zůstat nohama pevně na zemi.Navazujeme na to, co jsem v létě opustil. V sobotu se nám dařilo i kombinačně, z čehož pramenily fauly soupeře.  Doufám, že se tato výhra stane pro nás inspirací do dalších zápasů."

Trenér: Smrčka