Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A tým - Se propadl na dno divizní tabulky

19.09.2017 | Jan Tuhý, Pavel Mazánek

Bzenec V 6. kole nás čekala dlouhá cesta na hřiště pro nás dosud neznámého soupeře TJ Slovan Bzenec a naším cílem bylo, po nepovedených předchozích zápasech, pokusit se dovézt nějaké body do divizní tabulky.

6. kolo | Sobota 09.09.2017, 16:00 | Bzenec

Slovan Bzenec - FC Slovan Havlíčkův Brod "A"

4:0

1:0

Branky: Kasal 2x, Hubr, Justel

Žluté karty: Mlýnek - Svoboda, Kubát Jar.

Rozhodčí: Kolář - Hovorka, Zaplatilová

Diváci: 145

Slovan Bzenec: Kůřil – Mokrý (79. Košut), Šmahaj, Petrucha, Mlýnek, Justel, Horňák, Škodík (80. Paták), Hubr, Reška (73. Pelikán), Kasala. Připraveni – Maňák, Lejsal, Polák.

FC Slovan Havlíčkův Brod "A": Kubát – Plíšek, Svoboda, Berky, Mrázek, Štědrý, Polívka, Jar. Kubát, Hejkal (63. Veselský), Háněl (80. P. Karlík), Prchal. Připraveni – Kandr, D. Henek, L. Peřina.

První poločas jsme začali aktivně a hned v první minutě dobře střílel Háněl a domácí brankář míč vytěsnil na roh, po jehož zahrání v dobré pozici hlavičkoval Štědrý těsně nad domácí branku. Domácí na to odpověděli akcí Kasaly a Mrázek musel zachraňovat. I dále se hrálo aktivně na obou stranách. Domácí byli více na míči a při silném větru se tlačili před naší branku. Po dvaceti minutách se po akci Štědrého dostal do dobré příležitosti Háněl, ale zakončil jen slabě. To domácí byli úspěšnější, když se před Kubáta dostal osamocený Hubr a trefil se – 1:0. Do konce poločasu se už ani z mužstev nedostalo do gólové šance.

Také druhý poločas jsme začali dobře a po celou první čtvrthodinu jsme byli jasně lepším mužstvem. Ovšem v 63. minutě jsme se opět nevyvarovali tradiční chyby v rozehrávce a domácí Kasala trestal 2:0. I nadále a po celý druhý poločas jsme se tlačili před domácí branku, ale do pořádného zakončení jsme se nedostali. Domácí hráli organizovaně a z rychlých brejku pak ještě navýšili skóre.

Hodnocení našeho výkonu je opět stejné. Hráči se snaží, získají i optickou převahu, kterou však nedokáží v útočné fázi zúročit. Při přemíře snahy přicházejí individuální chyby, které soupeři na rozdíl od nás dokáží využít.

Ohlasy

"Nestřílíme góly a v zápase první inkasujeme. Potom doháníme výsledek a z brejkových situací inkasujeme další góly. Musíme zlepšit obrannou činnost a být úspěšní v koncovce."

Trenér: Miroslav Plíšek