Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A tým - Ve Staré Říši na body nedosáhl

16.08.2017 | Jan Tuhý, Pavel Mazánek

Stará Říše V dalším divizním zápase jsme nastoupili na hřišti tradičního účastníka divize celku Staré Říše, který překvapil dobrou a organizovanou hrou již v prvním kole ve Ždírci n. D.

2. kolo | Neděle 13.08.2017, 17:00 | Stará Říše

FSC Stará Říše - FC Slovan Havlíčkův Brod "A"

3:1

2:1

BrankyNehyba (37.), Vacek (40.), Severa (60.) - Háněl (10.)

Žluté karty: Hekerle, Ujčík – Svoboda, Jiří Kubát, Prchal, Berky, Háněl

Rozhodčí: Černý, Staněk, Havlín

Diváci: 135

FSC Stará Říše: Jícha – Heide, Hekerle, Príborský, Ujčík, Severa, Nehyba, Smejkal, Plichta (80. Chlumský), Kelbler (71. Cipruš), Vacek (85. Šmíd). Připraven – Neuman, Bastl, Sobotka.

FC Slovan Havlíčkův Brod "A": Jiří Kubát – Plíšek, Svoboda, Berky, Pazderka (46. Prchal), Štědrý (D. Henek), J. Henek (74. Karlík), Jar. Kubát, Hejkal (90. D. Henek), Mrázek, Háněl. Připraveni – Vaněček, Fišer.

Začátek zápasu vyšel našemu mužstvu na výbornou a hned z první vážnější akce se prosadil hlavou Háněl – 0:1. Brzké vedení nám, ale spíše uškodilo a domácí se dostali rychle do hry, byli rychlejší a důraznější. Naopak naše hra byla pasivní a alibistická, zcela bez pohybu. Převaha domácích byla zaslouženě korunována dvěma slepenými, ale i trochu šťastnými brankami Nehyby a Vacka – 2:1.

Do druhého poločasu nastoupilo mužstvo s odhodláním a hned od počátku si vynutilo převahu. Bohužel gólovou šanci J. Henek prováhal a soupeř trestal z povedeného brejku Vacka, který zakončoval Severa – 3:1. Domácí se pak zatáhli a spoléhali jen na brejky jejich nejlepšího hráče Vacka. My jsme stále tlačili do útoku, ale do šance se dostal jen Karlík, kterého vychytal Jícha a střelu Jar. Kubáta zastavila tyč. Domácí mohli z ojedinělých brejků vítězství ještě navýšit, ale šance Vacka pochytal Jiří Kubát.

O výsledku zápasu rozhodla naše pasivita v druhé půlce prvního poločasu, kterou zkušení domácí dokázali využít.

Ohlasy

"Zaslouženě jsme ztratili dobře rozehraný zápas, protože jsme po naší brance vyklidili hřiště a koledovali si o branky, které i přišli. V druhé půli jsme se zvedli, ale po té, co soupeř z brejku zvýšil na rozdíl dvou branek už to bylo velmi těžké."

Trenér: Miroslav Plíšek