Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Utkání

 
Muži B: 1. A třída skupina A
 
kolo datum domácí hosté    
1. so 11.8. FC Slovan Havlíčkův Brod "B" TJ Sokol Bedřichov 0:5 (0:1)
2. so 18.8. TJ Jiskra Dobronín FC Slovan Havlíčkův Brod "B" 4:2 (2:1)
3. so 25.8. FC Slovan Havlíčkův Brod "B" FK Bohemia Světlá nad Sázavou 3:1 (1:0)
4. ne 2.9. TJ Slavoj Třešť FC Slovan Havlíčkův Brod "B" 2:1 (0:1)
5. so 8.9. FC Slovan Havlíčkův Brod "B" TJ Sokol Leština u Světlé 3:2 (2:1)
6. ne 16.9. TJ Sokol Štoky FC Slovan Havlíčkův Brod "B" 8:1 (3:1)
7. so 22.9. FC Slovan Havlíčkův Brod "B" Sportovní klub Kostelec 5:3 (2:1)
8. ne 30.9. TJ Slavoj Pacov FC Slovan Havlíčkův Brod "B" 1:1 (0:1)
9. ne 7.10. TJ SOKOL MÍROVKA, z.s. FC Slovan Havlíčkův Brod "B" 4:1 (1:1)
10. ne 14.10. FC Slovan Havlíčkův Brod "B" TJ Slovan Kamenice nad Lipou 3:1 (1:0)
11. ne 21.10. FK Humpolec FC Slovan Havlíčkův Brod "B" 2:1 (1:0)
12. so 27.10. FC Slovan Havlíčkův Brod "B" SK Telč, z.s. 5:0 (1:0)
13. so 3.11. TJ Sokol Herálec (ZR) FC Slovan Havlíčkův Brod "B" 3:1 (1:0)
14. so 23.3. TJ Sokol Bedřichov FC Slovan Havlíčkův Brod "B" 2:0 (0:0)
15. ne 31.3. FC Slovan Havlíčkův Brod "B" TJ Jiskra Dobronín 2:2 (2:0)
16. ne 7.4. FK Bohemia Světlá nad Sázavou FC Slovan Havlíčkův Brod "B" 2:1 (1:1)
17. so 13.4. FC Slovan Havlíčkův Brod "B" TJ Slavoj Třešť 1:2 (1:2)
18. ne 21.4. TJ Sokol Leština u Světlé FC Slovan Havlíčkův Brod "B" 16:00
19. so 27.4. FC Slovan Havlíčkův Brod "B" TJ Sokol Štoky 16:00
20. ne 5.5. Sportovní klub Kostelec FC Slovan Havlíčkův Brod "B" 16:30
21. so 11.5. FC Slovan Havlíčkův Brod "B" TJ Slavoj Pacov 16:30
22. so 18.5. FC Slovan Havlíčkův Brod "B" TJ SOKOL MÍROVKA, z.s. 16:30
23. so 25.5. TJ Slovan Kamenice nad Lipou FC Slovan Havlíčkův Brod "B" 16:30
24. ne 2.6. FC Slovan Havlíčkův Brod "B" FK Humpolec 16:30
25. ne 9.6. SK Telč, z.s. FC Slovan Havlíčkův Brod "B" 16:30
26. ne 16.6. FC Slovan Havlíčkův Brod "B" TJ Sokol Herálec (ZR) 16:30
Utkání
Muži A | Pátek 19.04.2019, 10:30
FC Slovan Havlíčkův Brod "A" - SK Dekora Ždírec nad Doubravou
1:4 (1:1)
 
Muži A | Neděle 28.04.2019, 16:00
TJ Slavoj Polná - FC Slovan Havlíčkův Brod "A"
 
Muži B | Sobota 13.04.2019, 15:30
FC Slovan Havlíčkův Brod "B" - TJ Slavoj Třešť
1:2 (1:2)
 
Muži B | Sobota 27.04.2019, 16:00
FC Slovan Havlíčkův Brod "B" - TJ Sokol Štoky
 
Muži C | Neděle 14.04.2019, 15:30
FC Chotěboř "B" - FC Slovan Havlíčkův Brod "C"
1:1 (1:1)
 
U19 | Sobota 20.04.2019, 10:00
FC Slovan Havlíčkův Brod - 1. SC Znojmo
0:3 (0:3)
 
U19 | Sobota 27.04.2019, 10:15
FC Sparta Brno - FC Slovan Havlíčkův Brod
 
U17 | Sobota 20.04.2019, 12:15
FC Slovan Havlíčkův Brod - 1. SC Znojmo
4:0 (2:0)
 
U17 | Sobota 27.04.2019, 12:30
FC Sparta Brno - FC Slovan Havlíčkův Brod
 
U15 | Sobota 20.04.2019, 10:00
1. HFK Olomouc - FC Slovan Havlíčkův Brod
3:3 (2:1)
 
Aktuální články
 
 
   
FC Slovan Havlíčkův Brod - kontakt: mladez@fcslovanhb.cz RSS