Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

"SUK" pomůže s výstavbou nového tréninkového centra pro mládež

14.01.2021 | FC Slovan Havlíčkův Brod

Havlíčkův Brod - Vedení klubu FC Slovan Havlíčkův Brod se začalo zabývat možností výstavby nového mládežnického centra, které by mělo vyrůst v některých z vytipovaných lokalit v rámci města Havlíčkův Brod. Vedení FCS také začalo pracovat na modernizaci a nové nástavbě kabin u mužského křídla FCS. 


   "Nejžhavějším kandidátem této výstavby je lokalita, která se nachází na ulici Ledečská a mělo by nahradit dosluhující ubytovnu sport včetně přilehlých ploch, " řekl předseda klubu FCS Pavel Mazánek ml. Tréninkové centrum bude obsahovat dvě hrací plochy, z nichž jedna bude s přírodní travnatou plochou a druhá bude s umělohmotným travnatým povrchem minimálně 4. generace. Areál by měl také obsahovat workoutové hřiště, zázemí pro mládežnické týmy a parkoviště. "Nadstavbou tohoto všeho by mohla být krytá nafukovací hala, která by sloužila v zimních měsících pro zakrytí části UMT hřiště." uvažuje nahlas předseda klubu. V tuto chvíli se celý projekt nachází na začátku své cesty. Vedení FCS věří, že se toto centrum podaří zbudovat v co nejkratším možném termínu, ale i tak by přípravy a samotná stavba měly trvat minimálně dva roky. Klub na výstavbu použije možnosti dotací z NSA (Národní Sportovní Agentura) a finančních prostředků, které obdrží za přestup havlíčkobrodského odchovance Tomáše Součka.

     Dalším počinem, který má FCS v plánu je rekonstrukce a nová nástavba v mužské části kabin. "Ano toto je také v plánech klubu a realizace tohoto by měla být ještě rychlejší než výstavba tréninkového centra," upřesnil předseda klubu. Po přestavbě by v novém křídle měly v přízemí vzniknout nové kabiny pro A tým a juniorský tým a v nástavbě pro oba dorostenecké tým FCS. Součástí nového křídla by také měla být regenerační linka pro potřeby klubu a větší posilovací místnost s vybavením. Na rekonstrukci a novou nástavbu by opět měly pomoci dotační prostředky a finance obdržené z přestupu za "SUKA".


 
Utkání
Aktuální články
Tréninkový proces FCS v rámci pokračujících hygienických omezení

Havlíčkův Brod - V návaznosti na stále trvající praktický zákaz trénování amatérských a mládežnických týmů, se vedení FCS...

 
Start zimní přípravy komplikuje kovidová situace v ČR

Naplánovaný start zimní přípravy (4.1.2021) komplikuje epidemiologická situace na našem území.

 
PF 2021

Vážení členové klubu FC Slovan Havlíčkův Brod z.s., vážení sponzoři, obětaví rodiče, ctění příznivci havlíčkobrodské...

 
Slovan opět naplno trénuje.
 
Doma poprvé bez bodů
 
Cenné vítězství ve Žďáře n. S.
 
Sobotní utkání juniorky je ODLOŽENO
 
Nedělní divizní utkání FCS - Stará Říše je z preventivních důvodů odloženo
 
Z Bystřice vezeme bod.
 
Další domácí utkání, další výhra
 
 
   
FC Slovan Havlíčkův Brod - kontakt: pavel.mazanek@fcslovanhb.cz RSS