Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

U19, U17 - Odehrála přípravné utkání s ligovým FK Jablonec

13.02.2018 | Jiří Pabousek, Pavel Ešner, Pavel Mazánek

Havlíčkův Brod - V dalším dějství přípravných utkání se naše dorostenecká mužstva utkala v domácím prostředí z hosty z Jablonce.

U19 FCS -  FK Jablonec 2:4 (2:2)
Střelci: Pabousek, vlastní
Sestava FCS: Březina – Karlík, Pabousek, Šilhart, Ondráček – Chalupa (46. Valíček), Kubát (60. Šimánek), Vídenský, Peca (60. Bouchner) – Král, Synecký (60. Blažej)

Komentář:
Domácí mužstvo bylo oslabeno o šest hráčů, na kterých se podepsala chřipková epidemie, a z toho důvodu pomohli hráči mladšího dorostu, kterých se v průběhu utkání vystřídalo osm. Za to jim patří poděkování, neboť po utkání odehráli další za své mužstvo mladšího dorostu. Hosté měli od začátku utkání míč častěji na svých kopačkách, ale domácí hráči je kromě dvou situací, při kterých domácí obdrželi dvě branky, do šancí nepouštěli. Ke konci prvního poločasu se osmělili i domácí a výsledkem toho bylo vyrovnání na 2:2, když první branku vstřelil Pabousek z pokutového kopu a v poslední minutě si hosté po rohu Pabouska vstřelili vlastní branku. Druhý poločas měli již hosté převahu, z níž vytěžili dvě branky. V závěru utkání podržel domácí několika výbornými zákroky brankář  Březina. Všem hráčům patří pochvala za obětavý výkon.

U17 FCS -  FK Jablonec 1:7 (0:1)
Střelci: Synecký
Sestava FCS: Prokop, Gruber, Šimánek, Šilhart, Jiránek, Synecký, Kubát, Valíček, Peca, Blažej, Kolář, Ešner, Bouchner, Dočkal.