Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorostenecká družstva sehrála další přípravná utkání

06.02.2018 | Jiří Pabousek, Pavel Ešner, Pavel Mazánek

Havlíčkův Brod - Tento víkend sehrála naše dorostenecká mužstva utkání s rozdílnými soupeři a i výsledky skončily  rozdílně.

U19 FCS -  RMSK Cidlina 8:0 (1:0)
Střelci: Peca, Pabousek, Vídenský, Apfelthaler, Nápravník, Chalupa, Cakl, Valíček
Sestava FCS: Březina – Karlík, Cakl, Šilhart (46. Nápravník), Chalupa – Žáček, Pabousek, Vídenský, Peca (46. Synecký) – Král (60. Valíček), Apfelthaler

Komentář:
Proti soupeři, který hraje také divizi (českou část), se hráči FC Slovan prosadili ve druhém poločase. I v prvním poločase měli míč častěji na svých kopačkách, ale nebyli střelecky produktivní. Pouze Peca vstřelil branku po centru z pravé strany a poté trefil Pabousek střelou z dálky tyč, ale jinak svojí převahu domácí neproměnili v další branky. Hosté byli nebezpeční z rychlých protiútoků, ale ani jim se nepodařilo vstřelit branku. Ve druhém poločase došly hostům síly, na hřišti kralovali domácí a sedmi brankami upravili konečný výsledek na 8:0.

U17 FCS -  Dorost Tatran Ždírec n/Doubravou 2:2 (0:1)
Střelci: Synecký, Blažej
Sestava FCS: Kolář – Kubát, Šimánek, Šilhart, Jiránek, Dočkal, Synecký, Peca, Novák, Blažej, Ešner,