Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

U 17 - Zvítězila na půdě Velkého Meziříčí

24.10.2017 | Pavel Ešner, Pavel Mazánek

Velké Meziříčí - V sobotu 21. 10. odehráli mladší dorostenci Slovanu další divizní zápas ve Velkém Meziříčí. Prvních dvacet minut zápasu byla přehlídka neproměněných vyložených šancí Slovanu, které si hráči vypracovali díky důrazné kombinační hře. Klid na brodské kopačky nakonec zajistil Chlád, který před koncem prvního poločasu vzal míč a po samostatné akci otevřel skóre zápasu. Po přestávce se hosté nechali ukolébat průběžným vedením, čehož domácí využili a po rychlém protiútoku srovnali stav utkání na 1:1. O osudu utkání tak rozhodli střídající hráči Slovanu. Nejprve se po kombinační hře prosadil Peca a těsně před koncem uzavřel po individuální akci účet zápasu Ešner.